Zbieram na leczenie i rehabilitację pani Haliny

Dla: Halina Guział, 11381

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

8000 PLN

Zebrano

60 PLN

Wsparło

2 osób

Zakończono

11.06.2019

inicjator

Halina Guział

założyciel

Halina Guział

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Opis

Halina Guział − mieszkanka Wągrowca − straciła zdrowie latem 2018 roku. Doznała rozległego udaru mózgu i ledwo przeżyła. Dobę po wydarzeniu odzyskała przytomność i świadomość. Dzięki intensywnemu leczeniu jej stan poprawił się, ale jej życie wyglądało już zupełnie inaczej.


Dotąd opiekowała się niepełnosprawnym synem i domem, teraz sama potrzebuje opieki. Jest lewostronnie sparaliżowana, ma przykurcze w ręce i kolanie. Z powodu złamania szyjki kości udowej przeszła operację. Obecnie przebywa w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Wągrowcu i bardzo potrzebuje wsparcia, ponieważ ze skromnej emerytury wynoszącej 1035,86 zł nie zdoła opłacić 7 miesięcy leczenia w ośrodku. Koszt 1 miesiąca przekracza wysokość emerytury – dla potwierdzenia załączam fakturę.  


Pani Halina jest zupełnie sama ze swoim bólem – ma tylko syna i mnie jako pełnomocnika. Wymaga intensywnej i długotrwałej rehabilitacji. Nie ma w tym wszystkim nikogo bliskiego. Ucieszyłoby ją, jeśli ktoś by ją odwiedził lub przysłał list.


Goni nas czas, ponieważ pierwsza faktura w kwocie 1143,33 zł ma być opłacona do 15 marca 2019 roku.


Wiem, że razem możemy pomóc pani Halinie w tej trudnej sytuacji, dlatego proszę w jej imieniu o wsparcie i wpłatę na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji w zakładzie.

10 PLN Wpłata anonimowa Siły :* 16.03.2019
50 PLN Wpłata anonimowa 13.03.2019
komentarze
Adminka Marta

Adminka Marta

6 miesięcy temu

Dziękujemy za pierwsze wpłaty!

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x