Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Zgotujcie rehabilitację kucharzowi

Zebrano: 1 070 z 5 000 zł
Status: Zakończona
Zbiórka stworzona przez i dla:

Arkadiusz Szczepanek

Warszawa, Polska

Podsumowanie zbiórki

Bardzo dziękuję za pomoc.

 

Mam na imię Arek i jestem 47-letnim kucharzem.

Zaliczyłem w swoim życiu okres, który przygniótł mnie do ziemi. Pod koniec 2018 roku straciłem pracę i otrzymałem diagnozę nowotworu migdała z przerzutami na węzły chłonne. Guz rozwijał się w bardzo szybkim tempie. Chorobę wzmacniały stres, nadciśnienie i trzymanie w sobie złych emocji.

Próbowano leczyć mnie w Warszawie, ale lekarze uznali, że jest już za późno. Z Warszawy zostałem przeniesiony do Poznania. Zostałem skonsultowany, szybko zapadła decyzja o operacji: teraz albo nigdy. W Poznaniu spędziłem ponad 3 miesiące. Przeprowadzono operację i naświetlania, podano mi chemię. Straciłem na wadze prawie 40 kilogramów, częściowo wypadły mi włosy. Dodatkową „pamiątką” po walce z nowotworem jest niesprawna prawa strona ciała i szczękościsk, który utrudnia mi mówienie i jedzenie.

Aktualnie utrzymuję się z renty.

Za pośrednictwem tej zbiórki chciałbym zgromadzić fundusze na prywatną rehabilitację domową z fizjoterapeutką, która bardzo pomogła mi po wyjściu ze szpitala – fizycznie i psychicznie. Chodzi o spotkania 3 razy w tygodniu. Zebrane pieniądze wystarczyłyby na 17 spotkań.

Mam ogromną nadzieję, że uda mi się wrócić chociaż do takiej sprawności, że będę mógł znów wykonywać swój zawód, który kocham. 

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Aktualności

Zbiórka została zakończona.

zbiorki
ZBIÓRKA

Zgotujcie rehabilitację kucharzowi

Zebrano: 1 070 z 5 000 zł
Status: Zakończona