Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Rehabilitacja moja szansa na normalne życie!

Zebrano: 10 z 15 700 zł
Do końca: 1 miesiąc 1 dzień 3 godziny
Zbiórka stworzona przez:

Marta

Polska
Zbiórka dla:

Marta Baszak

Nowa Ruda, Polska

Witajcie Kochani, 

mam na imię Marta i z zawodu jestem pielęgniarką 🧑‍⚕ W kwietniu tego roku po dwumiesięcznej hospitalizacji lekarze zdiagnozowali u mnie nieuleczalną chorobę, która nie pozwala mi pracować w moim ukochanym zawodzie. 

 

Z dnia na dzień przestałam być osobą aktywną zawodowo. Aby móc normalnie funkcjonować, potrzebuję kosztownej rehabilitacji i pracy zespołu terapeutycznego, co pozwala mi utrzymać sprawności. Niestety, ze względu na brak pracy nie jestem w stanie samodzielnie opłacić wszystkich zabiegów i kosztownego leczenia, hamującego postęp choroby oraz dającego szansę na pozostanie w dobrej formie.  

 

Odkąd nie mogę procować, moim jedynym źródłem dochodu jest z przyznane świadczenie rentowe, co niestety nawet nie starcza na wydatki życia codziennego, opiekę i zakup leków, które na szczęście są dostępne oraz refundowane, ale ich koszt nawet z refundacją jest dla mnie za wysoki ☹️ 

 

Do tej pory pomagałam ludziom, ratując im życie, dzisiaj sama tej pomocy potrzebuję. Apeluję do wszystkich ludzi dobrego serca, chcących i mogących mi pomóc o wsparcie. Jeżeli nie będę rehabilitowała się i przyjmowała leków, choroba będzie postępowała, a nieleczona może w skrajnym przypadku prowadzić do mojej śmierci❗  

 

Moim największym marzeniem jest pozostanie sprawną, a także założenie własnej pracowni artystycznej oraz przekwalifikowanie się, aby móc w przyszłości po poprawie stanu zdrowia mieć szansę na powrót do życia zawodowego. Wiem, że jest to możliwe dzięki stałej i systematycznej rehabilitacji.  

Potrzebuję Waszej pomocy, dzięki której będę mogła sfinansować rehabilitacją zgodną z moją jednostką chorobową, jest to dla mnie warunek przetrwania i szansa na życie z powstałą niepełnosprawnością i dysfunkcją. Walczę każdego dnia, ale bez Was nie dam rady! 

Z góry dziękuję za okazaną pomoc i serce, wszelkie wpłaty i udostępnienia wiele dla mnie znaczą 💚 

Pozdrawiam 

Aktualności

Brak aktualności

zbiorki
ZBIÓRKA

Rehabilitacja moja szansa na normalne życie!

Zebrano: 10 z 15 700 zł
Do końca: 1 miesiąc 1 dzień 3 godziny