Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Mikołajek i dużo rehabilitacji

Zebrano: 3 400 z 2 000 zł
170%
Status: Zakończona
Zbiórka stworzona przez i dla:

Mikołaj Kramarz

Łączki Kucharskie, Polska
 

To Mikołaj, nasz synek.

Urodził się w 36 tygodniu ciąży. W chwili urodzenia ważył zaledwie 1400 g, niecałe 1,5 kg. Po tygodniu spędzonym w szpitalu pojawiło się podejrzenie, że Mikołaj ma zespół Downa. Był to kolejny „punkt” na liście jego schorzeń. Synek przyszedł na świat z wadą serca, potem zdiagnozowano u niego także wiotkość mięśni i niedoczynność tarczycy. Na początku 2020 roku pojawił się oczopląs.

Miki miał już jedną operację na serduszko. Gdy skończy 2 lata i będzie miał stabilny mostek, czeka go kolejna. Mimo że Mikołaj za chwilę skończy roczek, nadal nie potrafi stabilnie siedzieć i raczkować. Wszystko z powodu wiotkich mięśni.

Synek potrzebuje systematycznej, częstej rehabilitacji, która wzmocni jego mięśnie. Konieczne są też regularne konsultacje kardiologiczne, neurologiczne, laryngologiczne, psychologiczne, endokrynologiczne i okulistyczne.

Nasz Mikołaj to naprawdę fajny chłopak: wesoły, uśmiechnięty, zaciekawiony wszystkim, co się wokół niego dzieje.

Razem ze starszym rodzeństwem Mikiego bardzo czekamy, aż zacznie przynajmniej raczkować i ogromnie cieszymy się z każdego osiągnięcia, które się pojawia.

Wiemy, że to, co wypracujemy teraz, będzie miało wpływ na przyszłość Mikołajka. To nasza ukochana kruszynka i zrobimy wszystko, by był szczęśliwy. Wspieramy go, jak umiemy i możemy, ale to trochę za mało.

Dlatego prosimy Was, byście nam pomogli. Każda wpłata na zbiórkę jest dla nas bardzo cenna. Zgromadzone fundusze zostaną w całości przeznaczone na leczenie Mikołaja oraz dojazdy do specjalistów i na rehabilitację.

Będziemy wdzięczni za okazanie serca naszemu maleństwu.

Aktualności

Zbiórka została zakończona.

zbiorki
ZBIÓRKA

Mikołajek i dużo rehabilitacji

Zebrano: 3 400 z 2 000 zł
170%
Status: Zakończona