Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Koronkowa robota by spłacić kredyt

Zebrano: 860 z 1 530 zł
Status: Zakończona
Zbiórka stworzona przez i dla:

Katarzyna Kowalczyk

Koniaków*, Polska
 

Mam na imię Kasia. Urodziłam się jako wcześniak. Konsekwencją tego jest mózgowe porażenie dziecięce.

Z MPD łączą się bolesne przykurcze ścięgien Achillesa i dysplazja stawów biodrowych. Muszę rehabilitować również stopę końsko-szpotawą. Mam też wadę serca. Od 1996 do 2008 roku przeszłam kilka zabiegów, które pogorszyły moją kondycję kardiologiczną.
Koszt miesięcznej rehabilitacji to 3 200zł.

Celem mojej zbiórki jest zebranie funduszy na… zimowy zapas kordonka, abym mogła wykonywać koronki i dzięki temu opłacić moje zobowiązania.

Będę wdzięczna za pomoc. Dziękuję.

Aktualności

Szanowni Państwo, chociaż na zbiórce nie widnieje 100% to dzięki niesamowitym wydarzeniom cel został osiągnięty! 😊

Najpierw otrzymałam bon na kordonek 😘 Potem znajomi złożyli się wspólnie i zrobili mi piękny prezent w postaci potrzebnego zapasu nici. Ich inicjatywa zaowocowała także kontaktem do super pana Darka z hurtowni.

Pragnę podziękować każdemu Darczyńcy z osobna 😘 Środki zgromadzone dzięki zbiórce zostaną przeksięgowane na subkonto Fundacji i w przyszłości, dzięki nim, będę mogła pokryć wydatki związane z leczeniem i rehabilitacją a także, wydatki za zakup kordonku jeśli będzie taka potrzeba.

Na razie mam duży zapas 😊 więc pozostaje mi zabranie się za tworzenie koronek. Zainteresowanych moimi pracami zapraszam na allegro, gdzie można je nabyć 😉

Marta Struzik

Dziękujemy za ogrom wsparcia dla Katarzyny! Pomoc popłynęła także innymi kanałami, dlatego podopieczna mogła zakończyć zbiórkę przed czasem 🙂 Zgromadzona kwota została już przekazana na subkonto Kasi w Fundacji Avalon. 

zbiorki
ZBIÓRKA

Koronkowa robota by spłacić kredyt

Zebrano: 860 z 1 530 zł
Status: Zakończona