Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Konsola PlayStation dla pasjonata egzotycznych roślin

Zebrano: 200 z 5 000 zł
Status: Zakończona
Zbiórka stworzona przez i dla:

Przemysław Bożeński

Starogard Gdański, Polska
 

Cześć wszystkim!

Mam na imię Przemek. Od urodzenia choruję na epilepsję, która niestety w moim przypadku przybrała formę agresywną. Leczę się także z powodu cukrzycy. Zakup leków na spowolnienie padaczki pochłania prawie wszystkie moje środki, więc nie zostaje ich wiele na realizację moich zainteresowań.

Moim hobby jest prowadzenie kanału na youtube oraz hodowanie egzotycznych roślin.

Kanał, który prowadzę, w kwietniu przyszłego roku będzie obchodził swoje dziesięciolecie 😊 Zamieszczam na nim przede wszystkim tutoriale programów graficznych oraz podpowiedzi jak tworzyć grafiki komputerowe. Przez wiele lat brałem udział w kursach graficznych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Kanał jest świetnym miejscem, aby dzielić się tą wiedzą. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzin: https://www.youtube.com/user/209kael

Pasji hodowania roślin nauczyłem się od mamy, która uprawiała ich wiele na naszej działce. Wyhodowałem z nasion figę – ma już 3 lata 😊 W temacie ogrodnictwa szczególnie interesuje mnie działanie naturalnych środków do uprawy roślin.

Powoli zbliżają się moje urodziny, 22 grudnia kończę symboliczne 30 lat!

Moim wymarzonym prezentem byłaby konsola PlayStation 5 z akcesoriami oraz kilkoma grami. Uwielbiam grać w FIFĘ. Łączy się to z moją młodzieńczą pasją – w szkole, gdy jeszcze stan zdrowia na to pozwalał, bardzo lubiłem grać w piłkę nożną i siatkówkę. Teraz, kiedy zdrowie nie pozwala mi już na aktywność fizyczną, dzięki grom mogę odtworzyć niezwykłe doświadczenia zapamiętane z dzieciństwa i doświadczać sportowej radości na innej płaszczyźnie. To dla mnie bardzo ważny obszar – pozwala mi poczuć ducha sportu.

Bardzo Was proszę o wsparcie i przybliżenie realizacji mojego marzenia. Myślę, że najważniejsze jest to, że każdy człowiek ma dobre serce, więc za każdą, nawet najmniejszą wpłatę z góry dziękuję.  

Aktualności

Dziękuję za kolejne wpłaty pozdrawiam 😃

Zbiórka została zakończona.
zbiorki
ZBIÓRKA

Konsola PlayStation dla pasjonata egzotycznych roślin

Zebrano: 200 z 5 000 zł
Status: Zakończona