Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Fotel dla mojej mamy Lidii

Zebrano: 1 536 z 4 689 zł
Do końca: 3 miesiące 3 dni 3 godziny
Zbiórka stworzona przez i dla:

Anna Chełmińska

Józefów, Polska

Dzień dobry,

jestem Anna, mam 47 lat i od ponad 20 lat choruję przewlekle na boreliozę i koinfekcje.

Chciałabym państwu opowiedzieć o moim marzeniu, jakim jest zakup fotela geriatrycznego dla mojej mamy Lidii, która choruje na stwardnienie rozsiane, przez co jest osobą niechodzącą dodatkowo zmaga się z Pemfigoidem. Moja mama całe dni spędza w wózku inwalidzkim, w którym nie porusza się samodzielne, dlatego tak bardzo mi zależy na zebraniu środków na specjalny fotel geriatryczny, na którym miałaby regulowane pilotem oparcie i podnóżek, co dałoby jej możliwość samodzielnej zmiany pozycji ciała z siedzącej na leżącą i podniesienia lub opuszczenia nóg na podnóżku.

Na przełomie lutego i marca tego roku mama była hospitalizowana z powodu sepsy i nadal jest w stanie rekonwalescencji, leczy odleżynę po pobycie w szpitalu i rany skóry wywołane pemfigoidem.

Bardzo mi zależy, aby przynieść jej ulgę w codziennym cierpieniu, myślę, że taki fotel bardzo by jej pomógł, dając jej tę odrobinę wygody i poczucia samodzielności. Szczególnie że jako osoba przewlekle chora, wiem jak takie ułatwienia wpływają na komfort życia.

Z góry bardzo dziękuję wszystkim darczyńcom za wsparcie i proszę o udostępnienia by najwięcej osób dowiedziało się o mojej zbiórce 🙏

Anna z mama Lidią

Aktualności

Fundacja Avalon Logo

Na prośbę Pani Ani, przedłużyliśmy zbiórkę o 3 miesiące.

zbiorki
ZBIÓRKA

Fotel dla mojej mamy Lidii

Zebrano: 1 536 z 4 689 zł
Do końca: 3 miesiące 3 dni 3 godziny