Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Elektryczny golibroda

Zebrano: 105 z 300 zł
Status: Zakończona
Zbiórka stworzona przez i dla:

Jan Kamiński

Włocławek, Polska
 

Mam na imię Janek, mam 59 lat. Mieszkam we Włocławku.

Od lat choruję na stwardnienie rozsiane, przez co poruszam się na wózku inwalidzkim. Ze względu na słabe, zanikające mięśnie i niedostosowanie architektoniczne mojego mieszkania prawie cały czas spędzam w domu. Dni mijają mi na drobnych aktywnościach: rozwiązywaniu krzyżówek, oglądaniu filmów historycznych czy dłubaniu przy elektronice.

Jakiś czas temu udało mi się kupić rower stacjonarny. Większość potrzebnej kwoty zebrałem na Helpuj.pl. Darczyńcom jeszcze raz dziękuję. Ćwiczenia wzmacniające polepszają mój stan zdrowia.

Jak już wspomniałem, moje mieszkanie nie jest dostosowane do potrzeb osób chorej czy z niepełnosprawnością. Łazienka jest wąska, nie mam możliwości przysiąść w czasie golenia. Przez chorobę trudno mi utrzymać się na nogach przez parę minut.

Marzę o elektrycznej golarce. Wtedy mógłbym golić się w dowolnym miejscu. To drobna rzecz, ale ułatwiłaby mi codzienne życie.

Proszę Was o wsparcie mojego marzenia. Będę wdzięczny za każdą wpłatę.

Aktualności

Na prośbę organizatora zbiórka została zakończona wcześniej.

Poniżej Pan Jan przekazuje słowa podziękowania za wsparcie oraz wyjaśnia czemu zbiórka została wcześniej zakończona. 

„Dziękuje wszystkim Darczyńcom za wsparcie zbiórki na golarkę, zebrane środki będą przeznaczone na leczenie. Golarkę otrzymałem od Darczyńcy”.

zbiorki
ZBIÓRKA

Elektryczny golibroda

Zebrano: 105 z 300 zł
Status: Zakończona