Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Dojechać na rehabilitację - kontynuacja

Zebrano: 3 z 3 000 zł
Status: Zakończona
Zbiórka stworzona przez i dla:

Marcel Bejnar

Żary, Polska
 

Nasz syn Marcel urodził się we wrześniu 2015 roku z niedotlenieniem okołoporodowym. Od samego początku swojego życia zmaga się z obniżonym napięciem mięśniowym. Długo nie podnosił główki, nie przewracał się na brzuszek, nie siadał. Pierwsze kroki zaczął stawiać po około 22 miesiącach od przyjścia na świat.

Roczna fizjoterapia w naszej miejscowości nie przyniosła rezultatów, postanowiliśmy więc szukać pomocy w innym miejscu. Obecnie własnym autem dojeżdżamy na rehabilitację do Nowej Soli.

Mimo wielu przeciwności nasz synek jest pogodny, wesoły i kontaktowy. Ciągle się uśmiecha, choć wiotkie mięśnie utrudniają mu codzienne funkcjonowanie, a problemem są nawet proste czynności jak ubieranie się, higiena osobista czy wchodzenie po schodach.

U Marcela zdiagnozowano również koślawość pięt, przez co musi nosić specjalistyczne obuwie ortopedyczne. Synek wymaga ciągłej rehabilitacji, która całkowicie nas pochłania i wiąże się z kosztownymi dojazdami. Dużym wydatkiem jest opieka specjalistyczna neurologa, logopedy i pedagoga. Marcel uczęszcza też na zajęcia z integracji sensorycznej w szkole specjalnej.

Poprzednia zbiórka powiodła się, za co jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy przekazali wpłatę. Każdemu z osobna ogromnie dziękujemy!

Wasze wsparcie jest nam wciąż potrzebne. Gdyby udało nam się zebrać założoną kwotę, Marcel mógłby przez rok dojeżdżać na regularną rehabilitację.

Każda złotówka jest dla Marcela cenna, bo przekłada się na zajęcia terapeutyczne, które są ważne dla jego rozwoju.

Aktualności

Zbiórka została zakończona.

zbiorki
ZBIÓRKA

Dojechać na rehabilitację - kontynuacja

Zebrano: 3 z 3 000 zł
Status: Zakończona