Tło strony zbiórki
zbiorki
ZBIÓRKA

Bus dla Dominika

Zebrano: 20 720 z 25 000 zł
Status: Zakończona
Zbiórka stworzona przez i dla:

Dominik Kamiński

Piecki, Polska
 

Poznajcie naszego synka. Dominik ma 3 latka i każdego dnia zmaga się z bardzo ciężką chorobą: rdzeniowym zanikiem mięśni.

SMA odebrało Dominikowi możliwość samodzielnego poruszania się, jedzenia, a nawet oddychania.

Tak, choroba i związana z nią niepełnosprawność bardzo go ograniczają. Pozostaje jednak pogodnym dzieckiem, które uwielbia się bawić. Huśtawka, basen, gra w piłkę? Dominik jest na tak! Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Od roku leczymy synka Spinrazą i efekty są zdumiewające! Dominik coraz częściej oddycha sam, zaczyna też poruszać rączkami.

Jednak samo leczenie nie wystarczy. Potrzebna jest intensywna, stała rehabilitacja. Często jeździmy do szpitala i na wizyty do różnych specjalistów.

Auto, którym do tej pory woziliśmy synka, zepsuło się, a koszt naprawy przekracza wartość samochodu. Bez dostosowanego auta nie dowieziemy synka na konsultacje, fizjoterapię i – najważniejsze – podanie Spinrazy.

Domiś podróżuje w pozycji półleżącej. Wozimy ze sobą ssak, respirator i specjalny wózek, który zajmuje dużo miejsca. Potrzebujemy więc busa.

Sprawne auto jest dla nas bardzo ważne. Bez niego szanse na poprawę życia naszego ukochanego dziecka przepadną.

Z całego serca prosimy – pomóżcie nam.

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie.

Aktualności

Na prośbę rodziców Dominika zbiórka została zakończona przed czasem.

Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wielkie wparcie dla Dominika! Za zgromadzone fundusze zostanie kupiony tak bardzo potrzebny chłopcu samochód.

Dominik nadal potrzebuje Waszej pomocy – obecnie trwa zbiórka na rehabilitację i sprzęty rehabilitacyjne. Trwająca zbiórka Dominika – kliknij tutaj

zbiorki
ZBIÓRKA

Bus dla Dominika

Zebrano: 20 720 z 25 000 zł
Status: Zakończona