1. Zajace - domyślny avatar
 1. Zajace
 2. Nazywam się Małgorzata Zając i jestem znajomą rodziców Olivera Brzezińskiego (4525) Mam 49 lat i jestem pracownikiem MOPS we Wrocławiu. Moja córka Katarzyna Zając ma 23 lata i jest studentką fizjoterapii na AWF we Wrocławiu. Obie interesujemy się sportem i staramy się aktywnie spędzać czas. Widzimy jak bardzo rodzice Olivera walczą o jego jak najlepszą rehabilitację i jakość życia i jakie to jest trudne. Dlatego z ogromną przyjemnością chcemy spróbować pomóc małemu Oliverowi
 • Cele utworzone przez użytkownika

  Ściepka na wózek Eio 🏎

  dla: Oliver Brzeziński
  kategoria: Leczenie

  [werble] Przed Wami Oliver!

  Urodził się 6 lat temu, o kilka tygodni za wcześnie. Zaważyło to na całym jego życiu. W piątej dobie od pojawienia się Olivera na świecie jego organizm zaatakowała sepsa, powodując spustoszenie w tym małym ciałku.

  Uszkodziła nerki, układ krążenia, oddechowy i nerwowy. W rezultacie Olek jest głęboko upośledzony fizycznie i umysłowo. Nie chodzi, nie mówi, nie może samodzielnie siedzieć. Stała, intensywna rehabilitacja jest w jego przypadku absolutną podstawą.

  Jednak, poza chorobą, a w zasadzie chorobami (MPD i epilepsja), Oli to zwyczajny chłopiec. Uwielbia spacery z rodzicami i braćmi. Jego ukochaną zabawką jest mały, grający samochodzik policyjny. Gdy Oliver jest niespokojny, tata włącza mu dziecięce piosenki – muzyka bardzo go wycisza.

  Oli jest oczkiem w głowie całej rodziny. Wszyscy martwią się o jego zdrowie, ale jednocześnie niesłychanie cieszą z każdego, najmniejszego nawet postępu.

  By ten kochany maluch mógł w miarę dobrze funkcjonować, potrzebuje specjalnego wózka dla dzieci niepełnosprawnych. Koszt takiego sprzętu znacznie przekracza możliwości finansowe rodziców Olivera.

  Dlatego, jeśli będzie trzeba, staniemy na głowie, by zebrać fundusze na nową „furę” dla Olka. Wspólnymi siłami możemy pomóc małemu wojownikowi, który od pierwszych dni życia ma pod górkę.

  Wyhelpujmy wózek dla dzielnego Maluszka!

  477 19% 2500
  zakończono: 18.09.2019
 • Akcje użytkownika

 • W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

  x