MALUJEMY
MURAL
helpuj.pl
PRZYJDŹ NA
OTWARCIE!

Spotkajmy się 12 czerwca
o godz. 18.00
przy Rondzie Unii Europejskiej
(naprzeciwko Galerii Mokotów)

Spotkajmy się na wernisażu

Wierzymy, że dążenie do spełnienia marzeń i wierność swoim przekonaniom są ważnymi wartościami w życiu każdego człowieka. Sprawiają, że czujemy się dobrze. Realizacja marzeń — czy to będzie lot balonem, czy zakup aparatu do oddychania lub wyjazd na turnus rehabilitacyjny — jest w stanie sprawić, że łatwiej będzie radzić sobie z trudnościami, a życie stanie się pełniejsze.
Nasz mural to właśnie ta idea namalowana na ścianie.

Osiem wspaniałych osób podzieliło się z nami swoimi historiami, pokazując, co jest dla nich ważne i co napędza ich do działania. Sami nie bylibyśmy w stanie nic zmalować, więc z pomocą przyszedł nam Darek Paczkowski z Fundacji Klamra, który jak nikt inny wie, co w street arcie piszczy. Dzięki wsparciu uczniów z LXV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema w Warszawie oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie i wolontariuszy, na zatłoczonym wiadukcie pojawią się sylwetki naszych bohaterów, którzy będą dzielić się uśmiechem z przechodniami.

Zapraszamy wszystkich przyjaciół Helpuj.pl na otwarcie muralu i odciśnięcie na nim kolorowej piątki! Poznacie naszych bohaterów: Kubę, Monikę, Łukasza, Ulę, Pawła, Karolinę, Konrada i Kasię. Darek, ekipa z Fundacji Avalon, w tym nasz zespół Helpuj.pl, też tam będą!

Do zobaczenia 12 czerwca o godz. 18.00 przy Rondzie Unii Europejskiej (przystanek autobusowy Rondo Unii Europejskiej 02 lub przystanek tramwajowy Rondo Unii Europejskiej 03).

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x