Cele

Zbieram na zakup elektrycznego wózka ...

dla: Tomasz Świątkiewicz
kategoria: Marzenie

Nazywam się Tomasz Świątkiewicz i jestem osobą niepełnosprawną. Choruję na zespół Arnolda Chiari II.

Choroba stopniowo postępuje, od niedawna nie jestem w stanie samodzielnie chodzić, więc do codziennej egzystencji niezbędny jest zakup wózka elektrycznego.

Nie stać mnie na taki wydatek, dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe, za które będę bardzo wdzięczny. Wszystkim już teraz serdecznie dziękuję.

100 PLN 1% 10000 PLN
do końca: 3 miesięcy

Zbieram na rehabilitację po mastektomii

dla: Marzena Urbaniak
kategoria: Leczenie

Witam serdecznie,

należę do kobiet dotkniętych chorobą nowotworową piersi. Jestem po całkowitej mastektomii lewej piersi. W związku z tym mam duże problemy z ręką, silne przykurcze, dolegliwości związane z chłonką.

Potrzebuję masaży limfatycznych, które niestety są odpłatne.

Proszę pokornie ludzi dobrej woli o pomoc dla mnie i z całego serca Wam wszystkim dziękuję.

0 PLN 0% 1000 PLN
do końca: 27 dni

Zbieram na remont domu i dostosowanie...

dla: Mateusz Szczepek
kategoria: Marzenie

Witajcie,

jestem chłopcem z porażeniem mózgowym. Pół roku temu przeszedłem trudną operację kręgosłupa i praktycznie od tego momentu jeżdżę na wózku. Nasz dom wymaga remontu i dostosowania go do wózka. Nie posiadamy podjazdu, a każdorazowe wciąganie mnie po schodach jest bardzo męczące dla moich rodziców.

Chciałbym również mieć oddzielny pokój dostosowany do moich potrzeb oraz łazienkę, po której mógłbym samodzielnie się poruszać. Wydatki na moje leczenie i rehabilitacje pochłaniają praktycznie każde oszczędności.

Byłbym przeszczęśliwy jakby ta zbiórka pieniędzy się udała. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

0 PLN 0% 25000 PLN
do końca: 3 miesięcy

Wózek elektryczny

dla: Łukasz Rębelski
kategoria: Leczenie

Witam serdecznie,

mam na imię Łukasz i od urodzenia, czyli od 29 lat choruję na nieuleczalną i postępującą chorobę — zanik mięśni (dystrofia mięśniowa). Pomimo pogarszającego się stanu, staram się żyć i funkcjonować w miarę swoich możliwości.

Od wielu lat poruszam się na wózku elektrycznym. Jest dla mnie oknem na świat, dzięki niemu mogę wychodzić na zewnątrz, załatwiać różne sprawy, spotykać się z przyjaciółmi, uczestniczyć w życiu społecznym i, co najważniejsze, dojeżdżać na rehabilitację, która pomaga utrzymać moje ciało w dobrej formie i spowolnić postęp choroby. Obecny sprzęt, mimo dbania i regularnych przeglądów jest wyeksploatowany, a akumulatory słabe.

Z tego powodu zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie mojej zbiórki. Jeśli ktoś chciałby i mógłby mi pomóc w osiągnięciu tego celu, bardzo DZIĘKUJĘ i niech do każdego z Was dobro powróci pomnożone!

Dziękuję serdecznie za Waszą pomoc i pozdrawiam!

0 PLN 0% 14500 PLN
do końca: około 2 miesięcy

Wózek inwalidzki elektryczny wzmocniony

dla: Barbara Krzykała
kategoria: Leczenie

Jestem unieruchomiona na wózku inwalidzkim. 

Małżonek — mój jedyny opiekun — z uwagi na swój stan zdrowia, nie może pchać wózka, na którym siedzę.

Jestem więc uwięziona w mieszkaniu, nie wychodzę w ogóle i nawet wizyta u lekarza jest uzależniona od pomocy obcych osób, które znajdą czas, aby mi pomóc dotrzeć na miejsce.

Tylko kupno wózka elektrycznego pozwoli mi na powrót do (w miarę) normalnego życia.

Proszę, wesprzyjcie mój Cel. Będę bardzo wdzięczna za każde wsparcie!

140 PLN 1% 10500 PLN
do końca: 3 miesięcy

Rehabilitacja

dla: Radosław Ostrowski
kategoria: Leczenie

Nazywam się Radosław Ostrowski mieszkam w powiecie Płońskim, w miejscowości Sochocin.

W wieku 4 lat miałem wypadek samochodowy. Mój stan był bardzo ciężki, pół roku byłem w śpiączce. Po wybudzeniu, kolejne 4 lata jeździłem na wózku inwalidzkim. Przeszedłem kilka operacji. Jestem niepełnosprawny w stopniu znacznym i cały czas potrzebuję rehabilitacji.

Proszę o pomoc w zmaganiach z niepełnosprawnością. Za wszelkie wsparcie będę bardzo wdzięczny.

20 PLN 0% 3500 PLN
do końca: 3 miesięcy

Turnus rehabilitacyjny

dla: Adrian Płyk
kategoria: Leczenie

Nazywam się Adrian Płyk, mam 29 lat. W 2007 r. uległem wypadkowi - przez niefortunny skok do wody doznałem urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym. Teraz poruszam się na wózku inwalidzkim i każdego dnia uczę się na nowo samodzielności i niezależności. Dążę do tego, by stanąć na nogi. Tylko kosztowna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne oraz odpowiedni sprzęt pomagają mi zmagać się z moją niepełnosprawnością.

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów rehabilitacji.

0 PLN 0% 10000 PLN
do końca: 2 miesięcy

Moc Komunikacji, słowo ma znaczenie

dla: Lena Kisłowska
kategoria: Marzenie

Hej Kochane Ludziska!

Długo zastanawiałem się czy cel na jaki zbieram to marzenie czy leczenie. Nie jest to oczywiste, bo zbieramy dla naszej córki na zestaw do komunikacji alternatywnej i wspomagającej - tablet wraz oprogramowaniem Mówik.

Lena zmaga się syndromem Cornelia de Lange (CDLS - taka rzadka choroba genetyczna) i brak jest u niej mowy czynnej. A naszym marzeniem jest by córka komunikowała się ze światem i czerpała z niego jak najwięcej.

Potrzeb jest wiele jak turnus rehabilitacyjno-logopedyczny i inne terapie, ale od czegoś trzeba zacząć, nie można od razu prosić o wszystko.

Może jesteście w stanie nas wesprzeć w tym celu?

100 PLN 3% 2749 PLN
do końca: 9 dni

Akcje

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x