Uratować, zadbać, ulżyć

Dla: Jarosław Tomczak, 13281

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

3000 PLN

Zebrano

10 PLN

Wsparło

1 osób

Do końca

około 2 miesiące

inicjator

żona

założyciel

Jarosław Tomczak

udostępnij

Uratować, zadbać, ulżyć

Mój mąż Jarosław od kilkunastu lat choruje na RZS – reumatoidalne zapalenie stawów. To autoimmunologiczna choroba tkanki łącznej, która wiąże się z dużym bólem i ograniczeniem sprawności.

Jarek blisko 20 lat był kierowcą ciężarówki – wciąż w ruchu. Choroba przykuła go do jednego miejsca i naznaczyła jego życie cierpieniem.

Schorzenie z roku na rok postępuje coraz bardziej. Ból stawów kolanowych to codzienność Jarka. RZS najmocniej zaatakował ręce. W związku ze współistniejącą chorobą Bürgera konieczna była amputacja wszystkich palców u stóp oraz palców lewej dłoni.

Jarosław przeszedł dwa zawały. Od lat jest osobą w znacznym stopniu niepełnosprawną, niezdolną do samodzielnej egzystencji. Potrzebuje pomocy przy prawie każdej czynności. A ma dopiero 53 lata…

Nowoczesne leczenie oraz intensywna rehabilitacja mogłyby przynieść mu ulgę w codziennym cierpieniu i chociaż na chwilę zatrzymać chorobę.

Bardzo proszę o wsparcie, o iskierkę nadziei na w miarę normalne życie. Po ostatnim zabiegu mężowi pozostały rany na ciele. Nie chcą się zagoić i nie wiem, czy kiedykolwiek się zagoją.

Potrzebujemy dużych ilości środków opatrunkowych, specjalistycznych plastrów oraz środków dezynfekujących.

Będę wdzięczna.

Dziękuję.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (1)
10
Anonimowy Helper
03.11.2020 o 16:18

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz