Wykołować SM na rowerku stacjonarnym - kontynuacja

Dla: Jan Kamiński, 11186

2%

Kategoria

Marzenie

Cel

850 PLN

Zebrano

20 PLN

Wsparło

2 osób

Do końca

2 miesiące

inicjator

Jan Kamiński

założyciel

Jan Kamiński

udostępnij

Aktualności

Jan Kamiński

Bardzo dziękuję anonimowemu Helperowi za dobre serce. Pozdrawiam.

29.05.2020 o 19:09
Jan Kamiński W marcu bieżącego roku przeszedłem silne zapalenie układu moczowego. Leżałem przez tydzień w szpitalu z wysoką gorączką - 41 stopni. Zapa więcej >>
22.05.2020 o 09:12
Jan Kamiński

Dziękuję za wpłatę helperowi. Wszystkiego dobrego.

22.05.2020 o 08:40

Wykołować SM na rowerku stacjonarnym - kontynuacja

Witajcie!

Mam na imię Jan i jestem 59-letnim mieszkańcem Włocławka w województwie kujawsko-pomorskim.

Od wielu lat funkcjonuję jako osoba w znacznym stopniu niepełnosprawna. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Wynika to z mojej choroby, jaką jest stwardnienie rozsiane. Słabe, zanikające mięśnie oraz niesprzyjające warunki architektonicznie sprawiają, że praktycznie cały czas spędzam w mieszkaniu. Dostosowuję więc swoje aktywności do otoczenia: rozwiązuję krzyżówki i z zaangażowaniem oglądam filmy historyczne. Moją pasją jest elektronika.

Marzę o zakupie rowerka stacjonarnego, bo tylko w warunkach domowych mogę ćwiczyć mięśnie i stymulować krążenie. Jest to bardzo ważne w przypadku mojego schorzenia. Ten rowerek to mała rzecz, ale dzięki niemu będę mógł żyć i być w miarę sprawny, czego pragnę. Brak aktywności sprawi, że choroba szybko położy mnie do łóżka, a moje życie wypełni się cierpieniem.

W poprzedniej zbiórce - dzięki Wam - uzbierałem 150 zł. Brakuje mi jeszcze 850 zł. Proszę, wesprzyjcie moje marzenie i przekażcie dowolną kwotę na tę zbiórkę. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (2)
10
Anonimowy Helper Powodzenia!
29.05.2020 o 12:40
10
Anonimowy Helper
13.05.2020 o 21:00

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz