Rehabilitacja i leki

Dla: Mariola Bieniaszewska, 7683

13%

Kategoria

Leczenie

Cel

3000 PLN

Zebrano

400 PLN

Wsparło

2 osób

Zakończono

26.11.2018

inicjator

Mariola Bieniaszewska

założyciel

Mariola Bieniaszewska

udostępnij

zakończony

Rehabilitacja i leki

Choruję na rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba uwarunkowana genetycznie. Charakteryzuje się zanikiem mięśni kończyn górnych i dolnych jak również zanikiem mięśni układu oddechowego.

Od trzech lat oddycham za pomocą respiratora inwazyjnego. Wymagam stałej całododobowej opieki. Jedyną szansą na spowolnienie choroby jest stała codzienna rehabilitacja.

Z uwagi na bardzo wysokie koszty rehabilitacji, których nie nie jestem w stanie samodzielnie pokryć – 1 godzina to około 100 zł, zwracam się o pomoc do wszystkich życzliwych osób. Każda wpłacona złotówka to szansa na spowolnienie choroby i poprawienie jakości mojego zdrowia i życia.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (2)
200
Bożena Klepczyńska
06.11.2018 o 12:28
200
Ewa
28.09.2018 o 17:23

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x