RZS - ratujemy zdrowie i sprawność Jarka

Dla: Jarosław Tomczak, 13281

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

5000 PLN

Zebrano

40 PLN

Wsparło

2 osób

Do końca

2 dni

inicjator

żona

założyciel

Jarosław Tomczak

udostępnij

RZS - ratujemy zdrowie i sprawność Jarka

Mój mąż Jarosław od 16 lat choruje na RZS – reumatoidalne zapalenie stawów.

To autoimmunologiczna choroba tkanki łącznej. Kiedyś nazywano ją artretyzmem. Schorzenie z roku na rok postępuje coraz bardziej. Mężowi na co dzień towarzyszy ból stawów kolanowych. RZS najmocniej zaatakował ręce.

W związku ze współistniejącą chorobą Bürgera konieczna była amputacja wszystkich palców u stóp oraz palców lewej dłoni. Jarek przeszedł dwa zawały. Od lat jest osobą w znacznym stopniu niepełnosprawną, niezdolną do samodzielnej egzystencji. Potrzebuje pomocy przy prawie każdej czynności. A ma dopiero 52 lata…

Nowoczesne leczenie oraz intensywna rehabilitacja mogłyby przynieść mu ulgę w codziennym cierpieniu i chociaż na chwilę zatrzymać chorobę.

Bardzo proszę o wsparcie, o iskierkę nadziei na w miarę normalne życie.

Po ostatnim zabiegu mąż ma ogromne rany na ciele. Potrzebujemy środków opatrunkowych, specjalistycznych plastrów oraz środków dezynfekujących.

Dziękuję serdecznie.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję
Bartek z Fundacji Avalon
Bartek z Fundacji Avalon Bardzo dziękujemy dwóm pierwszym Darczyńcom za ofiarowaną pomoc dla Jarka! Życzymy wiele powodzenia w realizacji celu zbiórki!
24.03.2020 o 10:33
Wpłaty (2)
30
MArta
11.03.2020 o 15:12
10
Anonimowy Helper
11.03.2020 o 11:25

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz