Proteza dla strażaka

Dla: Grzegorz Salbert, 12919

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

40000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Do końca

7 dni

inicjator

Katarzyna Węglińska

założyciel

kat.weglinska

udostępnij

Proteza dla strażaka

Nazywam się Grzegorz Salbert. Przez 25 lat pomagałem ludziom, pełniąc służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej.

Teraz sam potrzebuję pomocy.

Od wielu lat choruję na cukrzycę. Stałe pogarszanie się stanu zdrowia doprowadziło w zeszłym roku do amputacji nogi na wysokości uda.

Mieszkam na 3 piętrze w budynku bez windy. Samodzielne zejście po schodach jest dla mnie dużym wyzwaniem. Byłoby mi dużo łatwiej, gdybym miał odpowiednio dopasowaną protezę. Zdecydowanie zwiększyłaby się moja niezależność. Mógłbym pójść z wnukami na spacer i zaopiekować się nimi w razie potrzeby.

Koszty leczenia i rehabilitacji są wysokie, a w połączeniu z kwotą potrzebną na zakup protezy stanowią wydatek przekraczający moje możliwości finansowe. A że proteza jest jak samochód – również zużywa się i psuje – muszę liczyć się z jej cyklicznym serwisowaniem i wymianą.

Proszę, pomóż mi w codziennym funkcjonowaniu.

Twoja wpłata to część sprzętu, którego potrzebuję, by – mimo choroby i niepełnosprawności – wieść w miarę normalne życie.

Będę niezmiernie wdzięczny za każde wsparcie.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz