Dodatkowa para oczu

Dla: Maria Kościńska, 10267

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

25000 PLN

Zebrano

190 PLN

Wsparło

5 osób

Do końca

około 2 miesiące

inicjator

Maria Kościńska

założyciel

Maria Kościńska

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Witajcie, kochani!

Z tej strony Maria, wolontariuszka i podopieczna Fundacji Pomimo Wszystko oraz Fundacji Avalon.

Jestem osobą w znacznym stopniu niepełnosprawną: słabowidzącą i słabosłyszącą. W prawym uchu mam założony implant BAHA na przewodnictwo kostne, a w lewym – aparat słuchowy. Implant był jednym z moich marzeń. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało się je zrealizować, dzięki czemu mogę cieszyć się światem dźwięków.

Kolejne wielkie marzenie związane jest ze wzrokiem. Silna krótkowzroczność, idąca w kilkanaście dioptrii w każdym oku, uniemożliwia mi normalne widzenie. Zawsze chętnie jeździłam rowerem, była to jedna z moich ulubionych aktywności. Od pewnego czasu nie mogę tego robić. Problemem jest nawet wyjście z domu po zmroku. 

Mimo tych trudności uczęszczam na warsztaty terapii zajęciowej w Grucie. Spełniam się tam i mam z tego dużo radości. Źródłem zadowolenia i satysfakcji jest dla mnie również mój wyremontowany dom 💕 Chciałabym móc jak najdłużej się nim cieszyć i swobodnie po nim przemieszczać.

Sprzętem, który niesamowicie ułatwiłby mi życie codzienne jest kamerka OrCam MyEye 2.0. Dzięki nowoczesnej technologii, ten niewielki sprzęt rozpoznaje ludzkie twarze, nominały banknotów i monet, skanuje i odczytuje ceny, składy produktów, rozkłady jazdy… To naprawdę wielka szansa dla osób słabowidzących. Szansa na niezależność i samodzielność, a także ogromna pomoc na co dzień.

Urządzenie jest niezwykłe, jednak technologia kosztuje. W tym przypadku 25 000 zł. Niestety, choć bardzo bym chciała, w pojedynkę nie mam szansy kupić tej kamerki.

Dlatego, jeśli możecie, wesprzyjcie mój cel, jakim jest nabycie OrCam MyEye.

Już dzisiaj dziękuję za każdą wpłaconą kwotę.

Ściskam Was wszystkich mocno! 💖😊

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

20 PLN Fabian jandernal 02.03.2020
50 PLN Wpłata anonimowa 01.03.2020
20 PLN Wpłata anonimowa powodzenia! 28.02.2020
80 PLN Wpłata anonimowa 27.02.2020
20 PLN Izabela Globke 26.02.2020
Komentarze
Maria Kościńska

Maria Kościńska

29 dni temu

ukochane moje serduszko Bardzo wam dziękuję za dotychczasowe wpłaty jesteście cudowni wspaniali noc buziaczków i uścisków Dziękuję za wasze cudowne złote serduszka❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Maria Kościńska

Maria Kościńska

około miesiąca temu

kochani serdecznie Dziękuję za dotychczasowe wpłaty buziaczki Ściskam mocno Dla mnie każdy grosz się liczy każda złotówka każde 10 zł każde 20 to jest dla mnie bardzo cenne na wagę złota także każda wpłata jest dla mnie bardzo cena i wspaniali u Kochani moi darczyńcy Bardzo wam dziękuję i proszę Wpadajcie na dalej❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Maria Kościńska

Maria Kościńska

około miesiąca temu

Dziękuję kochana Izuniu za cegiełkę która jest dla mnie bardzo cenna Każda taka wpłata przybliży mnie do mojego upragnionego celu buziaczki ściskam mocno❤💕💕💕💕💕💕😘

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz