Być z rodziną w czasie leczenia onkologicznego

Dla: Izabela Beus, 12714

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

10000 PLN

Zebrano

22 PLN

Wsparło

2 osób

Zakończono

26.02.2020

inicjator

Izabela Beus

założyciel

Izabela Beus

udostępnij

zakończony

Być z rodziną w czasie leczenia onkologicznego

Kochani!

Mam na imię Iza. Kilka lat temu zachorowałam na bardzo rzadki nowotwór złośliwy: struniaka. Guz rozwinął się u podstawy czaszki, w okolicach stoku.

W Stanach Zjednoczonych struniak pojawia się u 1 na 1 000 000 osób.

W 2015 roku miałam pierwszą operację. Niedługo czeka mnie kolejna, ponieważ stwierdzono wznowę guza. Skomplikowany zabieg zostanie przeprowadzony w Warszawie. Później, jeśli wszystko się uda, będę miała terapię protonową w Krakowie.

Obecnie guz uciska lewy nerw odwodzący, utrudniając normalne widzenie. Zmagam się przy tym z silnymi bólami i zawrotami głowy.

Mam męża i 6-letnią córkę, z którą jestem mocno związana. Czeka nas długa rozłąka. Bardzo chciałabym mieć ich przy sobie podczas leczenia, chociaż na weekendy. Miasto, w którym mieszkam dzieli od Warszawy ponad 500 km, od Krakowa – ponad 800.

Konsultacje ze specjalistami, dojazdy i zakwaterowanie dużo mnie kosztują: jeden wyjazd z opiekunem (mężem) to wydatek ok. 1 000 zł.

Z pieniędzy zebranych w Helpuj chciałabym opłacić przejazdy na konsultacje i terapię, noclegi oraz wyżywienie dla mnie i mojej rodziny oraz wizyty lekarskie, które zazwyczaj odbywam prywatnie. Czas oczekiwania na wizytę z NFZ to kilka miesięcy – jako pacjentka onkologiczna nie mam go tyle.

Jeżeli możecie, proszę – pomóżcie i wesprzyjcie mój cel. Każda złotówka jest ważna.

Dziękuję!

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (2)
20
Anonimowy Helper 3mam kciuki ☺
15.02.2020 o 19:07
2
Anonimowy Helper powodzenia!
30.01.2020 o 11:48

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x