Samochód z rampą

Dla: Patryk Rudziński, 9004

7%

Kategoria

Marzenie

Cel

13000 PLN

Zebrano

910 PLN

Wsparło

5 osób

Do końca

2 miesięcy

inicjator

Patryk Rudziński

założyciel

Patryk Rudziński

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Hej kochani! Z Wami udało mi się zebrać na koncert, teraz proszę o pomoc w uzbieraniu na samochód z rampą. Z Wami uda się napewno! Samochód z rampą to auto, które ma podjazd i jest przystosowane do przemieszczania się osób niepełnosprawnych. Gdzie się przemieszczam? Uwielbiam zwiedzać, wychodzić ze znajomymi, bo ja po prostu kocham ludzi :) Jestem bardzo towarzyski, a wyjazdy pozwalają mi odpocząć i naładować baterie.


Przemieszczam się na dystansie Gdańsk & Toruń. Są to wyjazdy na masaże i rehabilitacje. Aby być sprawniejszym, jeżdżę na masaże, ktore pomagają utrzymać moj aparat ruchu w stałej i świetnej kondycji. Poza tym odwiedzam rownież swoją uczelnię, gdzie zdaję egzaminy i załatwiam formalności. Samochód z rampą pomoże mi się usamodzielnić i poprawić komfort życia. Do tego jednak potrzebuję Waszej pomocy. Dziękuję Wam za każdą wpłaconą złotówkę, ma to dla mnie ogromne znaczenie i przybliża mnie do wymarzonego samochodu!

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

500 PLN TomDrone ;-) helpuj a jak !!! 08.02.2019
10 PLN A Powodzenia :) 09.02.2019
200 PLN Aśka 12.02.2019
100 PLN Wpłata anonimowa 12.02.2019
100 PLN Aga Sowa Agnieszka Sowińska 12.02.2019
komentarze
Patryk Rudziński

Patryk Rudziński

około 6 godzin temu

kochani! Nie było mnie tu parę dni a taka miła niespodzianka :))) Dziękuje za wsparcie i za każda przelana złotowke ;)) Zbieramy dalej ;))

Adminka helpuj.pl

Adminka helpuj.pl

9 dni temu

TomDrone, dzięki wielkie za taaakie wsparcie celu Patryka :)

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x