Bezpieczne i ekologiczne ogrzewanie

Dla: Karol Sztylc, 5357

8%

Kategoria

Marzenie

Cel

7800 PLN

Zebrano

692 PLN

Wsparło

8 osób

Do końca

około 2 miesiące

inicjator

Żona

założyciel

Karol Sztylc

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Drodzy Darczyńcy!

Postanowiłam utworzyć zbiórkę dla mojego kochanego męża, który – mimo młodego wieku – jest bardzo chorym człowiekiem.

Nowotwór złośliwy (rakowiak typowy oskrzela – usunięty chirurgicznie), wrodzona wada serca i padaczka oraz schorzenia współistniejące – dolegliwości jest wiele, ale Karol stara się żyć normalnie. Dba o dom i naszego niepełnosprawnego synka Oskara, który też jest Podopiecznym Fundacji Avalon.

Mieszkamy w starej kamienicy. Samodzielnie ogrzewamy mieszkanie węglem i drzewem. Mąż próbuje mnie odciążyć, codziennie przynosi opał i pali nim w naszym starym piecu. Piec intensywnie kopci, przez co Karol strasznie kaszle. Widzę, ile to wszystko sprawia mu trudności, a czeka go kolejna operacja serca: wymiana zastawki.

Starałam się podjąć pracę, żeby dorobić i poprawić naszą sytuację materialną, ale zdarzało się, że karetka zabierała męża do szpitala z powodu migotania przedsionków. Synek nie może zostawać bez opieki – również dla Karola będzie lepiej stale mieć kogoś w domu. Takie okoliczności bardzo ograniczają możliwość znalezienia pracy.

Serdecznie proszę o pomoc w zebraniu środków na zakup i montaż nowoczesnego, bardziej ekologicznego pieca grzewczego. Ewentualną nadwyżkę przeznaczylibyśmy na zakup opału.

Za każde wsparcie dziękujemy z całego serca.

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

50 PLN Karolina 12.02.2020
300 PLN Monika Kozłowska Karol Szyc 12.02.2020
50 PLN Katarzyna życzą dużo zdrówka 12.02.2020
200 PLN Rafał Wpłat aod członka drużyny Hrabiny. 12.02.2020
50 PLN Wpłata anonimowa zdrówka 29.01.2020
2 PLN Wpłata anonimowa 🐜 24.01.2020
10 PLN Wpłata anonimowa 24.01.2020
30 PLN Wpłata anonimowa zdrówka 22.01.2020
Komentarze

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x
wpłać teraz