Trochę rehabilitacji i człowiek lepiej chodzi

Dla: Jolanta Sawicka, 8781

4%

Kategoria

Leczenie

Cel

2500 PLN

Zebrano

110 PLN

Wsparło

3 osób

Zakończono

12.02.2020

inicjator

Jolanta Sawicka

założyciel

Jolanta Sawicka

udostępnij

zakończony

Trochę rehabilitacji i człowiek lepiej chodzi

Cześć!

Z tej strony Jola 😊 Mam 26 lat. W życiu partneruje mi MPD – mózgowe porażenie dziecięce. Z tej relacji wynikają dla mnie różne trudności, m.in. zniekształcenia układu mięśniowo-szkieletowego.

Obecnie mój stan zdrowia jest raczej kiepski, ale staram się nie poddawać. Poruszam się na wózku, czasami o kulach lub przy chodziku – ale tak chodzę tylko na bardzo krótkie spacery.

Czeka mnie poważna operacja kręgosłupa, która ma mi ułatwić chodzenie, a po niej intensywna rehabilitacja.

Może to dziwne, ale marzę o tym, by… prosto chodzić – po prostu 🚶‍♀ Pojechałabym wtedy w góry, spacerowała i robiła zdjęcia. Lubię cykać fotki i pomagać innym. Czasami udzielam się jako wolontariuszka. Niedawno skończyłam liceum.

Jak widzicie, staram się pokonywać swoje ograniczenia. Bardzo pomaga mi w tym rehabilitacja. Właśnie na nią chciałabym zebrać fundusze w ramach tej zbiórki. Na razie na około miesiąc zajęć – reszta zależy od moich postępów.

Będzie mi miło, jeśli trochę pohelpujecie 😍🙋‍♀

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (3)
5
Anonimowy Helper
02.02.2020 o 17:37
5
Anonimowy Helper
31.01.2020 o 09:48
100
Anonimowy Helper 😗powodzenia
18.01.2020 o 20:29

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x