Miesięczna rehabilitacja dla walecznej 4-latki

Dla: Natalia Jędrzejczak, 6437

2%

Kategoria

Marzenie

Cel

2000 PLN

Zebrano

42 PLN

Wsparło

3 osób

Zakończono

22.01.2020

inicjator

Marlena sabanty

założyciel

Natalia Jędrzejczak

udostępnij

zakończony

Miesięczna rehabilitacja dla walecznej 4-latki

Oto Natalka:

radosna 4-latka, której początkowa diagnoza dawała maksymalnie 3 lata życia. Choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) - rzadką, uwarunkowaną genetycznie jednostkę, która powoduje postępujące upośledzenie mięśni szkieletowych.

Wielkim szczęściem dla Natalii było dostanie się do programu leczenia Spinrazą, które dało nam nową nadzieję.

By być w jak najlepszym stanie, Natalka potrzebuje codziennej rehabilitacji (również w formie turnusów), czystego powietrza i różnego rodzaju zajęć usprawniających.

Dzięki ćwiczeniom poczyniła niesamowite wręcz postępy. Kiedyś krztusiła się jedzeniem, nie mogła siedzieć – nawet z oparciem, nie utrzymywała pozycji główki, nie miała siły podnosić rączek. Jadła wolno i bardzo mało, przez co nie przybierała na wadze i była osłabiona.

Systematyczna, fachowa rehabilitacja sprawiła, że teraz samodzielnie je i oddycha, siedzi w wózku, a nawet bawi się zabawkami. Wiemy jednak, że może znacznie więcej. Intensywna fizjoterapia to duży wydatek. Miesięczne na samą rehabilitację przeznaczamy 2 000 zł.

Bardzo prosimy o dołożenie swojej cegiełki do zbiórki na miesiąc fizjoterapii dla Natalki. Tu żadna złotówka nie będzie stracona – nasza dziewuszka dobrze rokuje, warto jej pomagać.

Dziękujemy w imieniu Natalii.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Ewelina z Fundacji Avalon
Ewelina z Fundacji Avalon Mamax3, dziękujemy za wpłatę na rehabilitację Natalki 😊
02.01.2020 o 09:18
Wpłaty (3)
2
Karolina Mam nadzieję że ta cegiełka przyda się. Aby Bóg opiekował się Tobą i waszą rodziną
15.01.2020 o 20:40
30
Anonimowy Helper powodzenia
03.01.2020 o 21:08
10
Mamax3 Wesolych i zdrowych świąt Maleńka :-)
24.12.2019 o 19:45

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x