Wykołować SM na rowerku treningowym

Dla: Jan Kamiński, 11186

15%

Kategoria

Marzenie

Cel

1000 PLN

Zebrano

150 PLN

Wsparło

2 osób

Zakończono

09.01.2020

inicjator

Jan Kamiński

założyciel

Jan Kamiński

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Witajcie!

Mam na imię Jan i jestem 58-letnim mieszkańcem Włocławka w województwie kujawsko-pomorskim.

Od wielu lat funkcjonuję jako osoba w znacznym stopniu niepełnosprawna. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Wynika to z mojej choroby, jaką jest stwardnienie rozsiane.

Słabe, zanikające mięśnie oraz niesprzyjające warunki architektonicznie sprawiają, że praktycznie cały czas spędzam w mieszkaniu. Dostosowuję więc swoje aktywności do otoczenia: rozwiązuję krzyżówki i z zaangażowaniem oglądam filmy historyczne. Moją pasją jest elektronika.

Marzę o zakupie rowerka stacjonarnego, bym mógł ćwiczyć mięśnie w warunkach domowych. Przy moim schorzeniu jest to szczególnie ważne.

Pragnę żyć i być w miarę sprawny. Chciałbym, by było mi odrobinę lżej. Brak aktywności sprawi, że choroba szybko położy mnie do łóżka, a moje życie wypełni się cierpieniem.

Proszę, wesprzyj moje marzenie i przekaż dowolną kwotę na tę zbiórkę.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

50 PLN Martyna Pałka 02.01.2020
100 PLN Wpłata anonimowa 24.12.2019
Komentarze
Jan Kamiński

Jan Kamiński

około 2 miesiące temu

Pozostało mi niewiele na uzbieranie na wymarzony cel.Rowerek ten,uratuje moje życie!Jest on moim jedynym ratunkiem! Ja też pragnę tak samo jak ci młodzi,by być sprawniejszym.Mam jeszcze nadzieję,na wsparcie dobrych ludzi na mój rowerek.Bardzo was proszę! 😔

Jan Kamiński

Jan Kamiński

około 2 miesiące temu

Serdecznie dziękuję za wpłatę.Jestem bardzo wdzięczny.😉

Jan Kamiński

Jan Kamiński

2 miesiące temu

Diękuję ci za wsparcie.Wszystkiego dobrego.Pozdrawiam.

Jan Kamiński

Jan Kamiński

2 miesiące temu

Widzę że nikt mi nie współczuje,nie lubi...Nie uzbieram,będzie moim przeznaczeniem mojego końca,pozostanie mi tylko czekać... Staram się by jesze przetrwać,rowerek będzie moją inspiracją,mam jeszcze trochę nadziei.Pozdrwiam.

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x