Przedświąteczna zbiórka na spacery z robotem

Dla: Emilia Czubik, 2217

2%

Kategoria

Leczenie

Cel

1100 PLN

Zebrano

32 PLN

Wsparło

2 osób

Zakończono

17.12.2019

inicjator

Emilia Czubik

założyciel

Emilia Czubik

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Cześć wszystkim!

Mam na imię Emilia. Na co dzień jestem rekruterką i miłośniczką dobrego rapu. Bywam na koncertach, a i owszem, zdradzę Wam nawet, że coraz śmielej myślę o nagraniu płyty 😎🎧🎤 O moich zajawkach będziecie mogli poczytać na stronie „Rap do góry kołami”, którą reaktywuję na dniach.

Rap jest nieodłączną częścią mojego życia. Ale nie tylko on. Jest nią również niepełnosprawność ruchowa wynikająca z MPD. Sprawia ona, że nogi wózkiem i kulami wspomagać trzeba. Dłuższe dystanse i skakanie to dla mnie nie lada wyzwanie. A że sprawdzonym sposobem na nóg okiełznanie jest dla mnie rehabilitacja z użyciem robota do nauki chodu ReoAmbulator – wybieram się do ośrodka Polanika, by tam ćwiczyć i ćwiczyć, i ćwiczyć.

Celem tej ekspresowej zbiórki jest kwota zadatku na turnus rehabilitacyjny. Czasu mam niewiele, rezerwacja – w przeciwieństwie do śmierci i podatków – nie jest rzeczą pewną, a mnie na ich robocie bardzo zależy 😉

Będę Wam baaardzo wdzięczna za pohelpowanie. Mocno wierzę w to, że z Waszym wsparciem zbiórka zakończy się sukcesem.

Pozdrawiam serdecznie!

30 PLN Wpłata anonimowa 15.12.2019
2 PLN Karolina mam nadzieję że ta cegiełka będzie przydatna. Aby Bóg opiekował się Tobą i waszą rodziną 14.12.2019
Komentarze

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x