Leki oraz środki pomocnicze związane z opieką nad Kamilą

Dla: Kamila Kowalczyk, 1614

2%

Kategoria

Leczenie

Cel

1500 PLN

Zebrano

30 PLN

Wsparło

2 osób

Do końca

3 miesięcy

inicjator

Bożena Kowalczyk

założyciel

Bożena Kowalczyk

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Grudzień 2017 r. Dzisiejsza noc była koszmarem.


Po ponad 18 latach Kamilcia dostała ataku padaczki. Odzwyczailiśmy się, wyciszyliśmy, a tu takie straszne zdarzenie zawaliło nam na nowo nasze życie. Modlimy się, by był to pojedynczy incydent.


Smutek i rozpacz. Życie mojej córki to pasmo nieszczęśliwych przypadków. To ciągłe choroby, żal i tęsknota za tym czego nigdy nie przeżyje. Za miłością, macierzyństwem i radością dnia codziennego ludzi zdrowych. Za to przed nią ciągłe zmaganie z trudnościami i życiem już jako osoba niepełnosprawna. Ból i cierpienie przy chorobach towarzyszących (choroba nerek i straszny ból przy dolegliwościach kobiecych).


Sierpień 2016 r. Kamilcia ma dzisiaj bardzo zły dzień. Coś ją boli, widać, że cierpi. W nocy też nie mogła spać. Jest mi smutno, gdy nie mogę jej pomóc. Leki też nie dają ulgi. Zaczęło się i trwa tak przez tydzień lub dłużej.


Luty 2016 r. Kamilcia nie śpi już szóstą noc. Jest zmęczona, oczki ma przekrwione, jednocześnie jest bardzo pobudzona. Nie chce jeść.


Tak wygląda życie Kamilci. Ale bywają też szczęśliwe chwile. Nie dajemy jej cierpieć i robimy co w naszej mocy. Leki są bardzo drogie, dlatego proszę o pomoc.


Mama Kamili, Bożena Kowalczyk

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

10 PLN Delgermaa Powodzenia, trzymajcie się ciepło <3 13.03.2019
20 PLN Magdalena Rogalska Dla Kamili. 13.03.2019
komentarze
Bożena Kowalczyk

Bożena Kowalczyk

9 dni temu

Pozdrawiam również w imieniu Kamilki.

Delgermaa

Delgermaa

10 dni temu

Powodzenia!

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x