Wyjście z labiryntu autyzmu – konsultacje i rehabilitacja

Dla: Mariusz Kosiński, 11820

53%

Kategoria

Leczenie

Cel

2800 PLN

Zebrano

1500 PLN

Wsparło

16 osób

Zakończono

16.12.2019

inicjator

Marcin Kosiński

założyciel

Marcin Kosiński

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Cześć!

Nazywam się Mariusz i właśnie skończyłem 5 lat.

Gdy tylko się urodziłem, trzeba było mnie ratować, bym został na świecie. Udało się! To było najważniejsze. Od tamtego czasu zmagałem się jednak z poważną chorobą jelit i alergiami. Miałem 3 latka, kiedy rodzice poprosili o pomoc dobrych ludzi – takich jak Wy. Wspólnie zebraliśmy fundusze na badania za granicą, które ujawniły przyczynę moich problemów i pomogły mi wyzdrowieć. Chciałem jeszcze raz serdecznie wszystkim podziękować za tę szansę.

Nie zobaczycie tego na zdjęciach, ale jestem chłopcem autystycznym, mam też opóźnienie rozwojowe. Potrzebuję wieloletniej, specjalistycznej terapii. Od niespełna roku rodzice pracują ze mną metodą sformułowaną przez amerykańską organizację Doman International, wspierającą dzieci z autyzmem i uszkodzeniami mózgu. I wiecie co? Zrobiłem już olbrzymie postępy! Wcześniej nie było ze mną kontaktu, a teraz jestem wesołym, fajnym chłopakiem 👦🙋‍♂

Zaczynam wychodzić ze świata autyzmu i cieszyć się tym prawdziwym. Nie mówię tak jak moi rówieśnicy, ale potrafię czytać – nawet w drugim języku. Bezbłędnie rozpoznaję gatunki drzew, owadów i zwierząt. Jestem ogromnie spostrzegawczy.

Mam szansę dogonić dzieci w moim wieku i być takim zwykłym, najzwyklejszym chłopcem. Potrzebuję jednak czasu, a ten ucieka. Gdy będę miał 6 lat, pewne obszary rozwoju zamkną się już dla mnie na zawsze.

Szansą na wykorzystanie tego roku, który mi został do 6. urodzin, są konsultacje z gronem specjalistów oraz kilkutygodniowy kurs, na którym moi rodzice dowiedzą się, jak mnie uczyć i rehabilitować w domu. Jest to narzędzie oferowane przez organizację, o której Wam wspominałem.

Niestety, koszt uczestnictwa w tych spotkaniach jest dla moich rodziców za wysoki.

Uśmiecham się więc do Was o drobną pomoc i kolejną szansę.

Już teraz dziękuję za wsparcie! 🌴🐞🦉

100 PLN Magda L'amour des fleurs Dla Mariuszka 06.12.2019
100 PLN Cicici :) :* 11.11.2019
50 PLN Edyta Węcławska Mariuszek ❤ 10.10.2019
200 PLN Gabriela i Ariel Wojtkowiak 03.10.2019
50 PLN Filip Trzymamy kciuki :) 27.09.2019
200 PLN Madzia & Sacio 3mamy kciuki :)) 23.09.2019
50 PLN Rodzinka z Osowej :) Rodzinka z Osowej :) 23.09.2019
10 PLN Wpłata anonimowa 21.09.2019
50 PLN DJ. 19.09.2019
500 PLN Jezus Żyje :) Powodzenia 19.09.2019
20 PLN Wpłata anonimowa Irlandia- pomagamy :) 19.09.2019
20 PLN Wpłata anonimowa 19.09.2019
50 PLN Wpłata anonimowa 19.09.2019
30 PLN klau zdrówka :) 18.09.2019
20 PLN Piotrek Pozdrawiam z Irlandii 17.09.2019
50 PLN Ciocia Natalia 💓 17.09.2019
zobacz wszystkie (16)
Komentarze
Marcin Kosiński

Marcin Kosiński

2 miesiące temu

Kochani. :) Chcielibyśmy z całego serca podziękować za wszystkie wpłaty. To wszystko jest możliwe dzięki Wam! Prawdziwa rehabilitacja Mariuszka dopiero się zaczyna. Ćwiczymy codziennie całą rodziną. Dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w całym programie. <3 Czekamy nadal na konsultację do programu oddychania. Zapraszamy do śledzenia postępów Maria na jego intagramie: https://www.instagram.com/marzenka_i_mariuszek/ Pod choinkę dostanie wspaniałe książki i materiały edukacyjne do dalszej pracy, których zakup był możliwy dzięki pieniążkom z 1%. Mamy nadzieję, że będzie się cieszył z prezentów, tak jak my cieszymy się z możliwości uczestnictwa w kursie. Doceniamy wszystko, co dla nas robicie i DZIĘKUJEMY. Wesołych Świąt! :) Rodzinka i Mariuszek

Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

3 miesiące temu

Finansowo połowa drogi za nami 👍 Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój udział w zebraniu 50% potrzebnej kwoty!

Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

3 miesiące temu

Przyłączamy się do podziękowań 😊 To dowód na to, że Wasze wsparcie jest ważne i potrzebne, bo przekłada się na realne, dobre rzeczy. Keep helping!

Marcin Kosiński

Marcin Kosiński

4 miesiące temu

Kochani 😊 Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zapisać na kurs. Trwa on już od tygodnia i udało się zdiagnozować u Mariusza poważne uszodzenie dróg słuchowych i czuciowych w mózgu na poziomie niemowlęcia. Nic dziwnego, że nie mówi. Jego ciało na razie nie potrafi. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy naukę rehabilitacji i odpowiedniej stymulacji tych uszodzonych obszarów. Czeka nas, rodziców ogrom pracy w domu, ale prognozy są bardzo dobre. Gdy wiemy, gdzie leży problem, wiemy, jak możemy usprawnić te obszary i Mariusz będzie mózgł pomnąć do przodu jak burza. Będziemy się też starać o terapię tlenową, dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu. 😚😚😚 Taże wszystko idzie jak najlepiej. Jesteśmy przeszczęśliwi, że możemy uczestniczyć w kursie i codziennie rozmawwiac i konsultować nasze wątpliwości ze specjalistami z Doman International. Będziemy Was informować co do naszych postepów. Dziękujemy za Wasze życzliwe zainteresowanie. 😊 Rodzice i Mariuszek

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x