Zostawić autyzm daleko w tyle - leczenie i rehabilitacja

Dla: Jan Matyjasiak, 11753

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

2500 PLN

Zebrano

2 PLN

Wsparło

1 osób

Do końca

3 dni

inicjator

Mama

założyciel

Jan Matyjasiak

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

To Jaśko.


Jest mądrym i kochanym chłopcem z diagnozą autyzmu dziecięcego.


Postawiono ją wstępnie w sierpniu 2018 roku. Od tamtego czasu działamy, aby pomóc naszemu dziecku. Wykonaliśmy serię kosztownych badań, które wykazały pewne nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu Janka.


Już w styczniu 2019 roku rozpoczęliśmy wielokierunkową terapię, włączyliśmy leki i suplementy. Obserwujemy postępy w rozwoju naszego synka. Zaczął otwierać się na ludzi, nie boi się dzieci, jest weselszy i pogodniejszy. Widzimy, że nasze starania przynoszą pozytywne rezultaty, co motywuje nas do dalszych wysiłków i poszukiwań.


Jasiek uwielbia zwierzęta – wszystkie! Najfajniejsze są dla niego te prawdziwe, ale bardzo interesują go też figurki i obrazki. Najukochańszy zwierzak Janka to krowa, ale fascynują go również ryby, ptaki, psy, konie, alpaki i… mrówki 🐄🐟🐓🐶🐎🐜


Wykorzystujemy tę pasję w rehabilitacji. Od ponad pół roku jeździmy na dogoterapię, ostatnio rozpoczęliśmy alpakoterapię, a w niedalekiej przyszłości planujemy spróbować hipoterapii.


Jaśko, oprócz zwierząt, kocha wodę. Cieszy go wszystko, co jest z nią związane. Kąpiele i zabawy w wodzie (ale też z wodą, np. przelewanie jej z naczynia do naczynia) to coś, co naprawdę lubi. Pobyty na basenie sprawiają, że nasz śliczny chłopczyk szaleje z radości 🏊‍♂ Warto żyć dla takich chwil 😃


W świecie Janka ważne miejsce zajmują książki – bardzo chętnie je czyta lub po prostu ogląda. Często zabiera książkę na spacer. Większość jego biblioteczki to książki o zwierzętach.


Od miesiąca uczymy się jeździć na rowerze, co sprawia Jaśkowi dużo frajdy 🚴‍♂


Janek jest wysokofunkcjonującym dzieckiem, jednak, choć ma prawie 4 lata, wciąż nie mówi. Śpiewa po swojemu, nuci ulubione piosenki i gaworzy. W ciągu ostatniego roku zrobił spore postępy, ale komunikacja werbalna jest wciąż utrudniona.


Nie poddajemy się, bo wierzymy, że będzie dobrze. Chcemy kontynuować rozpoczęte terapie i zajęcia, ponieważ przynoszą widoczne efekty. Koszty są duże, dlatego szukamy dodatkowego wsparcia finansowego.


Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na kontynuację leczenia i rehabilitacji Jasia.

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

2 PLN Wpłata anonimowa Aby Bóg opiekował się waszą rodziną 03.10.2019
komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x