Specjalistyczne leczenie i intensywna rehabilitacja

Dla: Kinga Kierzkowska, 3762

3%

Kategoria

Leczenie

Cel

5000 PLN

Zebrano

160 PLN

Wsparło

5 osób

Zakończono

11.11.2019

inicjator

Kinga Kierzkowska

założyciel

Kinga Kierzkowska

udostępnij

zakończony

Specjalistyczne leczenie i intensywna rehabilitacja

Witajcie!

Mam na imię Kinga. Zmagam się z postępującym, głębokim niedowładem kończyn dolnych. Nie znam przyczyny tego zaburzenia, ale na pewno mogę powiedzieć, że wiąże się z ogromnymi problemami w zakresie poruszania się.

Pomimo swojej znacznej niepełnosprawności staram się żyć aktywnie i dążyć do realizacji marzeń, potrzeb i celów. Jednym z moich marzeń jest podróż do stolicy Włoch. Jak to mówią: „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” – być może jedna z nich zaprowadzi do wiecznego miasta również mnie…?

Cele, jakie sobie wyznaczam (a jest ich wiele!) są pośrednio lub bezpośrednio związane z pomocą innym. Zawodowo zajmuję się, między innymi, przekazywaniem obywatelom informacji o przysługujących im w Polsce świadczeniach krótkoterminowych. Działam także w wolontariacie.

Jestem wolontariuszką Fundacji DKMS, gdzie zajmuję się rejestracją potencjalnych dawców szpiku. Choć sama nie mogę nim być, wierzę, że swoim działaniem przyczyniam się (choćby w najmniejszym stopniu) do odnalezienia „genetycznego bliźniaka” dla osoby potrzebującej przeszczepu i tym samym podarowania jej szansy na życie.

Jednakże, abym mogła dalej spełniać się, działając dla innych, potrzebuję specjalistycznego leczenia ortopedycznego i neurologicznego oraz codziennej, intensywnej rehabilitacji, która jak najdłużej pomoże mi zachować sprawność.

Serdecznie proszę o zasilenie mojej zbiórki i tym samym wsparcie mnie w codziennych zmaganiach z chorobą i walce o lepsze jutro – nie tylko dla siebie. Wasze wpłaty umożliwią mi nie tylko radzenie sobie z niedowładem, ale i dalsze angażowanie się na rzecz innych, co jest dla mnie przyjemnością i zaszczytem.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Ewelina z Fundacji Avalon
Ewelina z Fundacji Avalon Dziękujemy nowej osobie, która anonimowo pohelpowała 🍀
08.11.2019 o 11:10
Ewelina z Fundacji Avalon
Ewelina z Fundacji Avalon W imieniu Kingi dziękujemy za dotychczasowe wpłaty.
20.09.2019 o 13:53
Wpłaty (5)
50
Anonimowy Helper
02.11.2019 o 19:05
20
Ania Jak najwiecej zdrówka i realizacji marzeń 😊
16.09.2019 o 23:39
50
Piotr Działaj dziewczyno jak najdłużej, powodzenia ✌👏
14.09.2019 o 11:53
10
Anonimowy Helper
14.09.2019 o 10:32
30
Anonimowy Helper
14.09.2019 o 07:21

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x