Na przenośny koncentrator tlenu

Dla: Małgorzata Pitek, 9730

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

15000 PLN

Zebrano

100 PLN

Wsparło

4 osób

Zakończono

11.06.2019

inicjator

Małgorzata Pitek

założyciel

Małgorzata Pitek

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Witam wszystkich, mam na imię Małgosia i zbieram na przenośny koncentrator tlenu. Koncentrator jest urządzeniem, które jest mi niezbędne do życia - bez niego nawet najprostsze wyjście przed dom jest nierealne, nie mówiąc o dojeździe do lekarzy specjalistów.

Korzystam z pomocy wielu specjalistów: diabetologów, neurologów, kardiologów i innych. Leczę się w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, ale też w Kielcach. Pokonywanie tych odległości jest dla mnie ogromnym wyzwaniem, w którym ogromnym wsparciem jest mój mąż. Chociaż jest również schorowany, wspiera mnie na każdym kroku i jeździ ze mną po szpitalach. Moje życie kręci się wokół szpitali, wizyt lekarskich, rehabilitacji i leczenia.

Nie stać nas na kupno koncentratora, dlatego proszę o pomoc Was – ludzi o dobrych sercach, wierząc, że razem uda nam się uzbierać na ten sprzęt.

20 PLN Ola S pomoc 26.04.2019
50 PLN Malwina Ewelina Ciuszki Życzymy zdrowia ❤❤❤ 18.03.2019
10 PLN Wpłata anonimowa 17.03.2019
20 PLN Wpłata anonimowa 13.03.2019
Komentarze
Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

11 miesięcy temu

Olu, dziękujemy za wsparcie celu Małgorzaty 😊

Adminka Marta

Adminka Marta

około rok temu

Dziękujemy Malwinie i anonimowym helperom_kom za pierwsze wpłaty!

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x