Rehabilitacja to moja szansa

Dla: Miłosz Chudycz, 11781

1%

Kategoria

Leczenie

Cel

5225 PLN

Zebrano

100 PLN

Wsparło

1 osób

Do końca

14 dni

inicjator

Mama

założyciel

Tymon Chudycz

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

To Miłoszek – pogodny dwulatek 👦


Urodził się jako wcześniak ważący 1620 g. Zmaga się z nieszczelnością zastawki oraz mózgowym porażeniem dziecięcym i związanym z nim połowicznym porażeniem kończyn prawych.


By mógł stosunkowo normalnie się rozwijać, potrzebuje stałych ćwiczeń i kilkunastu godzin rehabilitacji miesięcznie. Do tego dochodzi obuwie ortopedyczne i dojazdy na konsultacje ze specjalistami.


Miłosz i jego autystyczny brat Tymon wychowują się bez taty. Mnie samej ciężko jest utrzymać naszą rodzinę, a tym bardziej zapewnić chłopcom opiekę medyczną, jakiej potrzebują.


Miłoszek uwielbia traktory i zwierzęta 🚜🐘🐋 Jak większość jego rówieśników, najchętniej spędzałby całe dnie na dworze. Niestety, choroba i ciągłe wizyty w różnych ośrodkach odbierają mu dziecięcą radość życia.


Dlatego proszę o Wasze wsparcie w sfinansowaniu miesięcznej rehabilitacji Miłosza. Dla niego to szansa na lepsze życie.


Dziękuję.


Mama

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

100 PLN Wpłata anonimowa 13.08.2019
komentarze
Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

10 dni temu

Serdecznie dziękujemy za pierwszą wpłatę na rehabilitację Miłosza!

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x