Terapia dla przyszłego strażaka

Dla: Tymon Chudycz, 11780

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

5225 PLN

Zebrano

50 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

08.09.2019

inicjator

Mama

założyciel

Tymon Chudycz

udostępnij

zakończony

Terapia dla przyszłego strażaka

Tymon to bardzo inteligentny i ciekawy świata chłopiec.

Uwielbia traktory, maszyny rolnicze, zabawy na dworze i jazdę na rowerze 🚴‍♂. Gdy się urodził, był naprawdę malutki – ważył zaledwie 1770 g.

Do dziś zmaga się z konsekwencjami wylewu dokomorowego i wrodzonego zapalenia płuc. Jego rozwój psychoruchowy jest opóźniony. Tymonek ma też zdiagnozowany autyzm wczesnodziecięcy, który sprawia, że mój synek jest nerwowy i niespokojny, szybko wpada w złość, a nawet w szał.

Zgodnie z zaleceniem psychiatry, Tymon powinien odbywać miesięcznie 80 godzin złożonej terapii. Godzina kosztuje 60 zł. Sama terapia to wydatek 4800 zł, a na zajęcia dojeżdżamy do miasta oddalonego o 30 km.

Tymonek ma młodszego brata, który również wymaga stałej rehabilitacji. Koszty są ogromne, a ja jestem samotną matką. Nasza sytuacja finansowa jest trudna. Mimo to staram się, by moi chłopcy w miarę normalnie funkcjonowali i żyli wśród swoich rówieśników.

Tymon, jak urośnie, chce zostać strażakiem 👨‍🚒 Mówi, że będzie jeździł innym na ratunek. To mały bohater zamknięty w pułapce swojego umysłu. Możecie mu pomóc choć częściowo się z niej wydostać, wspierając zbiórkę na miesięczną terapię.

Będziemy Wam bardzo wdzięczni.

Mama

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Adminka Ewelina
Adminka Ewelina W imieniu Tymonka dziękujemy Krystianowi za wsparcie celu 🙂
06.09.2019 o 13:31
Wpłaty (1)
50
Krystian Kubica Witam Pani Agnieszko! przesyłam pieniążki dla przyszłego strażaka. Nie dużo, ale zawsze coś :-) Proszę też o kontakt ze mną, bo mam coś co może Panią zainteresować.
31.08.2019 o 01:20

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x