Zbieram na rehabilitację domową

Dla: Małgorzata Pitek, 9730

1%

Kategoria

Leczenie

Cel

3000 PLN

Zebrano

40 PLN

Wsparło

2 osób

Do końca

około miesiąca

inicjator

Małgorzata Pitek

założyciel

Małgorzata Pitek

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Witam wszystkich, mam na imię Małgosia i od wczesnego dzieciństwa zmagam z zespołem nieruchomych rzęsek.


Jest to nieuleczalna choroba genetyczna, która prowadzi do wielu problemów zdrowotnych. Od dzieciństwa mierze się m.in. z rozstrzeniem oskrzeli, astmą oskrzelową, przewlekłą chorobą płuc, marskością płata górnego płuca prawego, nadciśnieniem tętniczym, niedoczynność tarczycy, skoliozą kręgosłupa, obustronnym niedosłuchem i wieloma innymi chorobami.


Moim celem jest, aby mieć domowy drenaż, ponieważ jest to niezbędne przy tej chorobie, a nie stać mnie na jego opłacenie. Potrzebuję przynajmniej trzy razy w tygodniu po godzinie wizyty fizjoterapeuty. Bardzo Was proszę o pomoc na ten cel – aby ta wydzielina nie zalegała mi w płucach.

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

20 PLN Wpłata anonimowa 29.09.2018
20 PLN Wpłata anonimowa 13.10.2018
komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x