Moja nowa stopa

Dla: Grzegorz Kopiniak, 2464

2%

Kategoria

Leczenie

Cel

2260 PLN

Zebrano

50 PLN

Wsparło

1 osób

Do końca

19 dni

inicjator

Grzegorz Kopiniak

założyciel

Grzegorz Kopiniak

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Witajcie!


Mam na imię Grzegorz i choruję na dziedziczną polineuropatię ruchowo-czuciową typu 2b, której patronują trzej panowie: Charcot, Marie i Tooth. W przebiegu schorzenia dochodzi do deformacji stóp i zaniku mięśni strzałkowych. W cięższych przypadkach następuje poważne ograniczenie sprawności ruchowej.


Na ten moment nie ma specyficznego leczenia ani terapii genowej. Stosuje się jedynie leczenie objawowe (chirurgiczne). U mnie konieczna była amputacja kończyn dolnych.


Od 5 lat poruszam się na protezach. Staram się dużo chodzić i wrócić do sprawności sprzed operacji – zawsze byłem aktywną osobą. Uwielbiam spędzać wolny czas w ciszy Beskidu Niskiego, Bieszczad czy Gorców. Turystyka piesza to – obok modelarstwa i fotografii – jedna z moich największych pasji.


Takie hobby ma jednak swoją „cenę”. Po 5 latach intensywnego użytkowania stopa prawej protezy kwalifikuje się do pilnej wymiany. Koszt stopy protezowej, z której korzystam, wynosi 2260 zł. Ostatnio zainwestowałem w nowy lej do protezy i ta kwota przerasta obecnie moje możliwości.


Będę ogromnie, ogromnie wdzięczny za wsparcie! Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się wpłacić dowolną kwotę na mój cel.


Z górskim pozdrowieniem


Grzegorz

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

50 PLN Ghost in the Shell Powodzenia! Być może kiedyś spotkamy się na szlaku ⛰ 16.08.2019
komentarze
Grzegorz Kopiniak

Grzegorz Kopiniak

7 dni temu

Ghost in the Shell - bardzo dziękuję.

Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

10 dni temu

Ghost in the Shell, dzięki za wpłatę na cel Grzegorza - dobry to duch, co pomaga innym.

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x