Gaz w piecu, ciepło w domu

Dla: Anna Saj, 11699

2%

Kategoria

Marzenie

Cel

10000 PLN

Zebrano

200 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

31.05.2020

inicjator

Roman

założyciel

Anna Saj

udostępnij

zakończony

Gaz w piecu, ciepło w domu

Nazywam się Anna, mam 39 lat i mieszkam w Sędziszowie Małopolskim. Jestem żoną, matką i babcią.

Dzielę dom z mężem, synem i synową oraz ukochanymi wnukami: 13-miesięcznym Gabrysiem i 2-tygodniową Nadią. Pomieszczenia ogrzewamy za pomocą pieca na węgiel, co oznacza, że ciepło zaczyna być dopiero po godz. 15, gdy mój mąż wróci z pracy i napali. Sama nie jestem w stanie tego robić.

Od wielu lat choruję na padaczkę lekooporną, do której z czasem doszły inne schorzenia. Mam cukrzycę typu 2, niedoczynność tarczycy i astmę oskrzelową. Zmagam się z nadciśnieniem tętniczym i zaburzeniami afektywnymi dwubiegunowymi. Mam za sobą wiele zabiegów chirurgicznych, m.in. operację kręgosłupa. Częste ataki padaczki nie pozwalają mi na normalne funkcjonowanie.

Leczenie licznych schorzeń pochłania wiele pieniędzy. Każdy dodatkowy wydatek jest więc ogromnym wyzwaniem. Samodzielna wymiana pieca węglowego na gazowy przekracza nasze możliwości finansowe. Proszę więc Państwa o pomoc i wsparcie mojego celu.

Bardzo chciałabym móc samodzielnie zadbać o komfort mojej rodziny i warunki w moim domu.

Będę wdzięczna za każdą wpłatę 💕

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Magda z Fundacji Avalon
Magda z Fundacji Avalon Bardzo dziękujemy Asi za pierwszą wpłatę! :) Pierwsza wpłata na dobry i ciepły początek. Trzymamy kciuki za przebieg zbiórki!
04.03.2020 o 14:56
Wpłaty (1)
200
Asia Goraj Na gaz w piecu dla Ani
03.03.2020 o 23:28

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x