Przystawka do wózka inwalidzkiego

Dla: Robert Ryfczyński, 8673

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

25000 PLN

Zebrano

10 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

25.12.2018

inicjator

Robert Ryfczyński

założyciel

Robert Ryfczyński

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Opis

Mam na imię Robert jestem od urodzenia osobą niepełnosprawną po przepuklinie mózgowo-rdzeniowej. Borykam się także z wieloma dodatkowymi dolegliwościami.


Pomimo niepełnosprawności nie zamykam się w domu ani w sobie. Wychodzę do ludzi, spotykam się ze znajomymi. Staram się żyć w miarę aktywnie.


Przystawka umożliwia podejmowanie aktywności fizycznej przez osobę niepełnosprawną. Napęd silnikowy okazuje się przydatny w momentach zmęczenia lub przy bardziej wymagających trasach, np. podczas jazdy pod górkę.


Niestety największym minusem przystawki jest jej koszt ─ koło 25 tysięcy. Dla zainteresowanych cennik mogę dosłać droga mailową.


Z góry dziękuję!

10 PLN Aneta Dzięcioł 24.10.2018
komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x