Telefon z klapką - kontynuacja zbiórki

Dla: Jan Kubeł, 11186

45%

Kategoria

Marzenie

Cel

200 PLN

Zebrano

90 PLN

Wsparło

3 osób

Do końca

19 dni

inicjator

Jan Kubeł

założyciel

Jan Kubeł

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Mam na imię Jan i jestem 58-letnim mieszkańcem Włocławka. Jestem również osobą niepełnosprawną – od wielu lat choruję na stwardnienie rozsiane. Skutkiem choroby jest, między innymi, niedowład trójkończynowy. Po mieszkaniu, którego od trzech lat nie opuszczam, poruszam się na wózku inwalidzkim. Dużym wyzwaniem są dla mnie wszelkie bariery architektoniczne.


 


Jakiś czas temu lekarze odkryli w okolicach mojej prawej skroni torbiel pajęczynówki. Jej umiejscowienie uniemożliwia mi korzystanie z tradycyjnych telefonów komórkowych – emitowane przez nie promieniowanie powoduje bóle i zawroty głowy.


 


Marzę o tym, by móc swobodnie kontaktować się z osobami, które nie mogą mnie odwiedzić lub są daleko. Pomógłby mi telefon z klapką, na który juz od jakiegoś czasu zbieram fundusze. Poprzednia zbiórka przyniosła 1/3 potrzebnej kwoty, do 100% brakuje jeszcze 200 zł. Wierzę, że tym razem się uda i będę mógł kupić wymarzony telefon.


 


Będę wdzięczny za każde wsparcie.


 


Dziękuję i pozdrawiam.

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

25 PLN Wpłata anonimowa 19.07.2019
15 PLN Wpłata anonimowa 🙂 19.07.2019
50 PLN Wpłata anonimowa 17.07.2019
komentarze
Jan Kubeł

Jan Kubeł

około 4 godziny temu

Dziękuję ci za wpłatę 25 zł na mój wymarzony cel.Pozdrawiam.

Jan Kubeł

Jan Kubeł

około 12 godzin temu

Ślicznie dziękuję za wpłatę 15 zł. Jestem bardzo wdzięczny i pozdrawiam.

Jan Kubeł

Jan Kubeł

około 22 godziny temu

Serdecznie dziękuję dla anonimowemu za wpłatę 50 zł. Jeszcze raz,ślicznie dziękuję i pozdrawiam.

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x