Moje własne "M"

Dla: Michał Gruszczyński, 11715

2%

Kategoria

Marzenie

Cel

20000 PLN

Zebrano

442 PLN

Wsparło

7 osób

Zakończono

03.09.2019

inicjator

Michał Gruszczyński

założyciel

Michał Gruszczyński

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Cześć! 🖐

Mam na imię Michał, lubię podróżować i oglądać filmy na YouTube. Co jeszcze...? Jestem 30-letnim "empedziakiem" ze znacznym upośledzeniem umysłowym. Urodziłem się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Gdy przyszedłem na świat, nie mówiłem - i tak już zostało. Z bliskimi i przyjaciółmi komunikuję się za pomocą piktogramów oraz specjalnej aplikacji mobilnej.

Jestem już dorosły, a mimo to wymagam ciągłej opieki. Czuwają nade mną rodzice. Odwdzięczam się, jak mogę - będąc otwartą i pogodną osobą. Biorę też czynny udział w warsztatach terapii zajęciowej, gdzie uczę się samodzielnie funkcjonować. Prawda jest jednak okrutna: nigdy nie będę w stanie żyć zupełnie sam.

Chciałbym, mimo wszystko, zbliżyć się do tego najbardziej, jak to tylko możliwe. Mama i tata pomyśleli więc o mieszkaniu wspomaganym, w którym mógłbym zamieszkać z wykwalifikowanym opiekunem. Znaleźliśmy już nawet lokum. Nie jest duże - to pokój z kuchnią i łazienką. Na moje potrzeby wystarczy 😉 Wprowadziłbym się już teraz, ale mieszkanie wymaga wykończenia i urządzenia.

I tu będę potrzebował Waszej pomocy. Dzięki przekazanym przez Was funduszom moglibyśmy pomalować ściany, zagospodarować łazienkę, kupić sprzęt RTV i AGD.

Będę Wam bardzo wdzięczny za każdą wpłatę oraz udostępnienie informacji o mojej zbiórce.

Trzymajcie się! ❤

2 PLN Karolina Aby Bóg opiekował się waszą rodziną 29.08.2019
50 PLN Wpłata anonimowa 09.08.2019
30 PLN Wpłata anonimowa 17.07.2019
50 PLN Wpłata anonimowa 17.07.2019
10 PLN Wpłata anonimowa 17.07.2019
100 PLN Roksi 14.07.2019
200 PLN Wpłata anonimowa 14.07.2019
Komentarze
Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

5 miesięcy temu

W imieniu Michała dziękujemy pierwszemu sierpniowemu Darczyńcy 🌞

Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

6 miesięcy temu

W imieniu Michała dziękujemy Roksi i anonimowym Helpującym za wpłaty na wymarzone mieszkanie 😍🏘

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x