Mieszkanie na miarę potrzeb

Dla: Mateusz Nieżura, 11636

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

36000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

26.07.2019

inicjator

Dariusz Nieżura

założyciel

Mateusz Nieżura

udostępnij

zakończony

Mieszkanie na miarę potrzeb

Cześć wszystkim!

Mam na imię Mateusz. Jestem 13-letnim miłośnikiem zwierząt i kolei. Uwielbiam jeździć pociągami i komunikacją miejską. Urodziłem się z wrodzoną wadą kręgosłupa – skoliozą. Gdy miałem 6 lat, zdiagnozowano u mnie autyzm atypowy. Każdego dnia zmagam się z niedoczynnością tarczycy, zaburzeniami metabolizmu oraz funkcji pęcherza. W związku z tymi schorzeniami na stałe przyjmuję różne lekarstwa. Korzystam z opieki psychologa, zajęć logopedycznych, terapii SI i rehabilitacji kręgosłupa. Sporo jak na 13-latka, prawda?

Radzę sobie coraz lepiej, ale przede mną jeszcze długa (i pewnie miejscami wyboista) droga. By było mi łatwiej, rodzice postanowili całkowicie wyremontować mieszkanie i dostosować je do moich potrzeb.

Gdyby udało się zebrać 100% założonej przez nas kwoty, zrobilibyśmy masę rzeczy! Wymienilibyśmy podłogę, hydraulikę, sprzęty w kuchni i w łazience, położylibyśmy kafelki, pomalowalibyśmy ściany. W wersji z marzeń dokupilibyśmy też kilka mebli, np. szafę. Może udałoby się przemycić w wystroju dekoracje z motywami moich ulubionych zwierząt: rybek i papug (najfajniejsze są te duże - żako i kakadu)…?

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę i superszczęśliwi, jeśli uda się zebrać całą kwotę.

Liczę na Was! 😎🐠🚌🚉🙋‍♂

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x