Rok terapii psychologicznej

Dla: Kamil Jagodziński, 3555

6%

Kategoria

Leczenie

Cel

5000 PLN

Zebrano

321 PLN

Wsparło

9 osób

Zakończono

15.12.2019

inicjator

Kamil Jagodziński

założyciel

Kamil Jagodziński

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Drodzy!

Mam na imię Kamil i należę do grona osób zmagających się z chorobą afektywną dwubiegunową.

CHAD to - w uproszczeniu - zaburzenia nastroju, polegające na naprzemiennym występowaniu epizodów manii (lub hipomanii) i depresji. Jest to schorzenie nieuleczalne i (przy braku odpowiedniej terapii) bardzo utrudniające zarówno normalne funkcjonowanie w życiu społecznym, jak i codzienne bycie ze sobą samym.

W moim przypadku do częstych wahań nastroju doszły próby samookaleczenia, w związku z którymi byłem raz hospitalizowany. W 2014 roku przeszedłem zabieg operacyjnego usunięcia nowotworowego guza zstępnicy. W 2016 roku zdiagnozowano u mnie mikroskopowe zapalenie jelita grubego, które znacznie obniża mój komfort życia.

Okresowo potrzebuję więc wsparcia lekarzy dwóch specjalności: psychiatry i gastrologa. Prywatne konsultacje to każdorazowy wydatek na ponad 100 zł. Najbardziej zależy mi na wznowieniu psychoterapii indywidualnej, którą przerwałem ze względów finansowych.

W okresach względnej równowagi psychofizycznej staram się realizować cel "powrotu do normalnego życia". Obecnie uczęszczam na kurs języka angielskiego, w domu uczę się obsługi Excela. Ukończyłem rozmaite szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Plan na przyszłość to studia podyplomowe o specjalizacji integracja społeczna i aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, a następnie powrót do rozwoju zawodowego i na rynek pracy (celuję w III sektor).

Kiedyś sporo szkicowałem – głównie portrety i architekturę, ale mam wrażenie, że przez swoją niepełnosprawność utraciłem zdolności w tym zakresie. Najwięcej radości i ogromną dawkę pozytywnej energii przynosi mi obecnie spędzanie czasu z Olą i Kacperkiem, dla których jestem ojcem chrzestnym.

Jestem głęboko zdeterminowany, by przez pracę z psychologiem zbudować się na nowo i stworzyć sobie warunki do rozwoju oraz spokojnego, ustabilizowanego życia.

Bez Waszego wsparcia trudno mi będzie zrealizować to marzenie, dlatego proszę o pomoc i dołożenie przysłowiowej cegiełki do mojego celu. Będę wdzięczny.

PS Dobro wraca :-)

20 PLN Wpłata anonimowa Powodzenia 04.12.2019
1 PLN Karolina Aby Bóg opiekował się Tobą i waszą rodziną 02.12.2019
20 PLN Wpłata anonimowa 19.10.2019
25 PLN Wpłata anonimowa 03.10.2019
50 PLN Monika Dróżdż zajac Monika 01.10.2019
30 PLN Hanka 01.10.2019
100 PLN Aga 23.09.2019
50 PLN Roman Grabarz 22.09.2019
25 PLN Wpłata anonimowa Pomagam bo Warto :-) 18.09.2019
Komentarze
Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

3 miesiące temu

W imieniu Kamila dziękujemy za Wasze wsparcie ☺

Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

4 miesiące temu

Wielkie dzięki dla Romana, Agi, Hanki, Moniki i Anonima/Anonimki! 😊

Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

5 miesięcy temu

Ślemy podziękowania za pierwszą wpłatę na cel Kamila.

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x