Komputer dla słodziaka

Dla: Jakub Skura, 5736

0%

Kategoria

Marzenie

Cel

2000 PLN

Zebrano

0 PLN

Wsparło

0 osób

Zakończono

26.07.2019

inicjator

Jakub Skura

założyciel

konto usunięte

udostępnij

zakończony

Komputer dla słodziaka

Nazywam się Kubuś i mam 7 lat.

Moją pasją są zwierzęta, wycieczki oraz odkrywanie historii dinozaurów. Lubię spędzać wolny czas przy komputerze – gram w gry i szukam ciekawostek o dinozaurach.

To chwile, kiedy zapominam o swojej chorobie – cukrzycy typu 1, która towarzyszy mi od 6 lat. Przy komputerze nie myślę o tym, że moje palce są nakłuwane około 12 razy dziennie, by pobrać krew do pomiaru poziomu cukru. Nie zastanawiam się nad bolesnymi zastrzykami z insuliny, które dostaję przed każdym posiłkiem i nad tym, że nie zawsze mogę pozwolić sobie na przyjemności typu ciastko czy lody.

Niestety niedawno mój komputer się zepsuł i wiemy już, że nie da się go naprawić. Ze względu na kosztowne leczenie, którego potrzebuję, moja mama nie może kupić nowego urządzenia.

Postanowiłem więc, że zwrócimy się do Was z prośbą o pomoc w uzbieraniu pieniążków na nowy komputer. Umili mi on czas i pozwoli odkrywać ciekawe informacje na temat otaczającego świata. Dzięki niemu cukrzyca, moja „słodka kumpela” będzie musiała od czasu do czasu usunąć się w cień 😉

Już teraz dziękuję Wam za każdą wpłatę na mój cel 🦉🐺🐢💻

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (0)
Brak wpłat do wyświetlenia

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x