20 razy neurorehabilitacja

Dla: Edyta Kliszcz, 11158

14%

Kategoria

Leczenie

Cel

1000 PLN

Zebrano

142 PLN

Wsparło

4 osób

Do końca

4 dni

inicjator

Edyta Kliszcz

założyciel

Edyta Kliszcz

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Nazywam się Edyta, mam 36 lat.


W 2014 roku zachorowałam na stwardnienie rozsiane. Jest to przewlekła choroba, obecnie nieuleczalna. W Europie zarejestrowano jedynie lek spowalniający jej postęp. Główną metodą radzenia sobie z SM pozostaje wszechstronne ograniczanie niepełnosprawności.


Choroba zmieniła mój dotychczasowy tryb życia. Stałymi elementami codzienności stały się opieka lekarska i rehabilitacja neurologiczna. W ramach tej zbiórki chciałabym zgromadzić fundusze właśnie na rehabilitację.


Zebrany 1000 zł umożliwiłby mi odbycie 20 zajęć z fizjoterapeutą. Neurorehabilitacja to dla mnie szansa na w miarę normalne życie. Mam dwóch wspaniałych synów, dla których chcę żyć i być sprawna jak najdłużej.


Moje największe marzenie to wciąż koncertować z ukochanym zespołem ludowym, żeby kolejni ludzie mogli z radością słuchać naszej muzyki.


Proszę, pomóż mi – bez Ciebie nie dam rady. Każda złotówka się liczy.


Dziękuję z całego serca! ❤

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

100 PLN Elżbieta S. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo sił do walki z chorobą. 14.10.2019
20 PLN Kasia życzę dużo zdrowia Edytko 05.10.2019
2 PLN Wpłata anonimowa Aby Bóg opiekował się waszą rodziną 04.10.2019
20 PLN Wpłata anonimowa 25.09.2019
komentarze

Brak komentarzy

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x