Monitor moich aktywności — smartband

Dla: Marcin Piórkowski, 9083

31%

Kategoria

Marzenie

Cel

220 PLN

Zebrano

70 PLN

Wsparło

4 osób

Do końca

około 2 miesiące

inicjator

Marcin Piórkowski

założyciel

Marcin Piórkowski

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Mam na imię Marcin i mam 32 lata. W dziesiątym roku życia podczas operacji nastąpiło u mnie zatrzymanie krążenia, a w konsekwencji niedotlenienie mózgu. Mam niedowład czterokończynowy spastyczny. Wymagam pomocy osób bliskich i pozostaję pod stałą opieką lekarzy oraz rehabilitantów.


Nie rezygnuję z życia i dążę do sprawności. Wpłacając na moją zbiórkę, przyczyniacie się do realnej poprawy jakości moich ćwiczeń.


To małe urządzenie — opaska smartband — to taki przenośny "trener", który przejmie kontrolę podczas moich codziennych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Smartband to urządzenie, które pomaga „trzymać rękę na pulsie”: aktywności, które się podejmuje w ciągu dnia są wysyłane na smartfona, gdzie można śledzić swoje postępy i kontrolować efektywność swoich ćwiczeń. Przy opracowywaniu planów treningowych taka funkcja jest bardzo przydatna.


Dziękuję Wam za każde wsparcie.

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

5 PLN Wpłata anonimowa 11.06.2019
50 PLN Dorota Niech się dobrze nosi! :) 11.06.2019
10 PLN Tomek Sakowski Mam nadzieję że ci się uda Tomek 11.06.2019
5 PLN Wpłata anonimowa 10.06.2019
komentarze
Marcin Piórkowski

Marcin Piórkowski

7 dni temu

Tomku Tobie bardzo dziękuję za rozpropagowanie mojej zbiórki.

Marcin Piórkowski

Marcin Piórkowski

7 dni temu

Dzięki Ci Doroto za wpłatę.

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x