Zmierzyć cukier bez bólu

Dla: Maja Małucka, 3233

56%

Kategoria

Leczenie

Cel

800 PLN

Zebrano

450 PLN

Wsparło

4 osób

Zakończono

19.07.2019

inicjator

Mariola Małucka

założyciel

Maja Małucka

udostępnij

zakończony

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Opis

Maja ma 13 lat. Jest energiczną i radosną dziewczyną, która pozytywnie patrzy na świat i chętnie pomaga innym. Uwielbia długie spacery i wycieczki rowerowe.


Nie zawsze jednak może realizować swoje pasje i obecnie sama potrzebuje pomocy. Jest to związane z cukrzycą typu 1, na którą Maja choruje od 6 roku życia. Choroba ta wymaga ciągłego monitorowania poziomu cukru we krwi – właściwe prowadzenie leczenia wiąże się z nawet kilkunastoma nakłuciami palców w ciągu dnia i w nocy. By móc ograniczyć ból związany z pobieraniem krwi do pomiarów, kupiliśmy specjalny czytnik Free Style Libre, wykorzystujący sensory.


Jeden sensor, z którego można korzystać przez 14 dni kosztuje 255 zł. Ich zakup, niestety, nie jest refundowany. Sensory ułatwiają i przyśpieszają pomiar glikemii. 


Jako rodzice Mai będziemy bardzo wdzięczni, jeśli po raz kolejny wesprzecie nas w sfinansowaniu tego wydatku. 


Wszystkim Darczyńcom przesyłamy serdeczne pozdrowienia.

30 PLN Czubajka Kania 😍🙂 19.07.2019
100 PLN Dorota Cybulska Dużo zdrówka Majeczka😘 01.06.2019
220 PLN RN 31.05.2019
100 PLN Wojtek Niemiec 31.05.2019
komentarze
Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

4 miesiące temu

Mili Helpujący, jesteście słodcy jak cukier, ale w tym wypadku bardzo Mai pomagacie - super! 👏

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x