Samodzielny w terenie

Dla: Marcin Pudełko, 8770

13%

Kategoria

Marzenie

Cel

1498 PLN

Zebrano

200 PLN

Wsparło

4 osób

Do końca

2 miesiące

inicjator

Marcin Pudełko

założyciel

Marcin Pudełko

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Dzień dobry wszystkim Helpującym!


Mam na imię Marcin i jestem pozytywnie nastawionym do życia 37-latkiem, od lat szczęśliwie żonatym z Edytą. Jedną z najważniejszych wartości jest dla nas nasza wiara – źródło miłości i siły, które staramy się przekazywać innym.


Wskutek dziecięcego porażenia mózgowego jestem osobą niepełnosprawną i poruszam się na wózku inwalidzkim. Dzięki wsparciu najbliższych nie było to przeszkodą w zdobyciu przeze mnie wykształcenia wyższego na kierunku socjologia i praca socjalna. Pasjonuję się informatyką, literaturą oraz kinem science fiction i fantasy. Uwielbiam serię „Star-Trek” i „Gwiezdne Wojny”.


Założyłem zbiórkę, ponieważ marzę o poprawieniu jakości wózka, z którego korzystam. Dzięki zeszłorocznym darowiznom i wpłatom z 1%, za które serdecznie wszystkim dziękuję, udało mi się kupić dodatkowe oprzyrządowanie do mojego wehikułu. Na dołączonych filmikach możecie zobaczyć moje pierwsze jazdy po mieście i jazdy terenowe.


Teraz przyszedł czas na koła – wzmocniony model do jazdy terenowej ułatwiłby mi stabilne pokonywanie krawężników i innych barier architektonicznych oraz usprawnił przemieszczanie się na zewnątrz. Założona kwota zbiórki uwzględnia koszt kół, elementów montażowych oraz zabezpieczeń na ciągi.


Będę wdzięczny za Wasze wsparcie, a mój wózek – za nowe koła ;)


Z pozdrowieniami


Marcin

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

50 PLN Wpłata anonimowa Ewa Konopka 14.06.2019
50 PLN Wpłata anonimowa 14.06.2019
50 PLN Wpłata anonimowa serdeczności od życzliwej znajomej 14.06.2019
50 PLN Marta Gibas Trzymam kciuki !! 30.05.2019
komentarze
Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

6 dni temu

Dzięki pierwszym wpłatom Marcin jest coraz bliżej wymarzonej samodzielności - tak trzymać! 💪👏

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x