Wciąż zbieramy na kosztowną terapię zagraniczną

Dla: Artur Barcikowski, 8518

4%

Kategoria

Leczenie

Cel

20000 PLN

Zebrano

840 PLN

Wsparło

4 osób

Do końca

około miesiąca

inicjator

Anna Kowalczyk

założyciel

Artur Barcikowski

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Artur jest moim mężem i tatą naszego 2,5-letniego Kacperka. 


Kiedy nasz synek miał 11 miesięcy u Artura zdiagnozowano guza mózgu – glejak wielopostaciowy o najwyższym stopniu złośliwości. Gdy po operacji usłyszeliśmy wyrok – pół roku do dwóch lat życia, to całkowicie wywróciło nasz świat do góry nogami.


Minął już rok i standardowa terapia – radio i chemioterapia dobiegły już końca. Wszelkie metody leczenia w kraju się wyczerpały, a lekarze każą czekać.


My jednak nie zamierzamy czekać i zbieramy fundusze na dalsze leczenie za granicą, które może przedłużyć życie Artura o wiele lat.


Immunoterapia to nowoczesna metoda leczenia raka, która daje bardzo duże szanse. Jej koszt jest jednak poza naszym zasięgiem. Pierwsza faza leczenia w niemieckiej klinice w Kolonii została wyceniona na 51 tys. euro, a kolejne comiesięczne sesje utrwalające kosztują 5 tys. euro każda.


Dzięki Waszej dotychczasowej pomocy uzbieraliśmy już 34 432 zł. Wciąż potrzebujemy Waszego wsparcia.


Prosimy, pomóżcie nam w walce z tą chorobą! Chcemy tylko wspólnie patrzeć jak rośnie nasz synek i cieszyć się każdą chwilą spędzoną razem. Dziękujemy z całego serca za wszelką pomoc.


Ania z rodziną

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

100 PLN Karol 03.07.2019
300 PLN Iwona Trela 2 aniolki, zielony i rozowy z ceramiki 2 engel, grün und rosa aus keramik 31.05.2019
230 PLN Zofia Bornikowska życzę wiele wiele zdrowia Trzymaj się!! 27.05.2019
210 PLN Marta Łoszczyńska Marta Łoszczyńska aukcja „Bazarek charytatywny”; mail : loszczynska.m@pg.co 26.05.2019
komentarze
Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

14 dni temu

Karolu, w imieniu Artura dziękujemy Ci za wsparcie jego zbiórki 🤗

Adminka Ewelina

Adminka Ewelina

około miesiąca temu

Marto, Zofio, Iwono - bardzo, bardzo dziękujemy Wam za pierwsze wpłaty na cel Artura! Przesyłamy wirtualny bukiet 💐 Zachęcamy innych do pójścia w ślady miłych pań 😊

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x