Uporządkujmy zmysły Kuby

Dla: Jakub Sabala, 10499

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

2000 PLN

Zebrano

10 PLN

Wsparło

1 osób

Do końca

23 dni

inicjator

Jakub Sabala

założyciel

Jakub Sabala

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Witamy Was serdecznie.


Dziękujemy za zainteresowanie zbiórką, którą założyliśmy dla naszego synka.


Jakub to inteligentny chłopiec, nieco ruchliwszy od swoich rówieśników. Jak każdy chłopiec w jego wieku ma swoje pasje i marzenia. Lubi podróżować i interesuje się robotyką. Naszym wspólnym pragnieniem jest zamieszkać w domku na wsi.


Dzieciństwo Kuby komplikują nadpobudliwość psycho-ruchowa, zaburzenia emocji, koncentracji uwagi i zachowania oraz zaburzenia przetwarzania sensorycznego (czyli niewłaściwe reakcje organizmu na bodźce zmysłowe). Dysfunkcje w zakresie integracji sensorycznej utrudniają Kubie uczenie się i rozwój społeczno-emocjonalny.


By Kubuś mógł swobodnie funkcjonować w domu i wśród innych, potrzebna jest systematyczna rehabilitacja, m.in. terapia integracji sensorycznej, zajęcia z psychologiem.


Będziemy wdzięczni, jeśli pomożecie nam zrealizować cel, jakim jest spokojne i radosne dzieciństwo naszego dziecka. Każda złotówka jest dla nas na wagę sztabki złota.


Z góry dziękujemy za wsparcie i pozdrawiamy wszystkich.

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

10 PLN Wpłata anonimowa Sylwia Zakrawacz 17.05.2019
komentarze
Jakub Sabala

Jakub Sabala

2 dni temu

Dziekuję za wszelką pomoc wraz z synem. I polecam także swój tomik autorski,,Never give up" Ewa Pękala pieniążki przeznaczam na leczenie syna. Dziekuję Mama Kuby .

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x