Uporządkujmy zmysły Kuby

Dla: Jakub Sabala, 10499

0%

Kategoria

Leczenie

Cel

2000 PLN

Zebrano

10 PLN

Wsparło

1 osób

Zakończono

14.06.2019

inicjator

Jakub Sabala

założyciel

Jakub Sabala

udostępnij

zakończony

Uporządkujmy zmysły Kuby

Witamy Was serdecznie.

Dziękujemy za zainteresowanie zbiórką, którą założyliśmy dla naszego synka.

Jakub to inteligentny chłopiec, nieco ruchliwszy od swoich rówieśników. Jak każdy chłopiec w jego wieku ma swoje pasje i marzenia. Lubi podróżować i interesuje się robotyką. Naszym wspólnym pragnieniem jest zamieszkać w domku na wsi.

Dzieciństwo Kuby komplikują nadpobudliwość psycho-ruchowa, zaburzenia emocji, koncentracji uwagi i zachowania oraz zaburzenia przetwarzania sensorycznego (czyli niewłaściwe reakcje organizmu na bodźce zmysłowe). Dysfunkcje w zakresie integracji sensorycznej utrudniają Kubie uczenie się i rozwój społeczno-emocjonalny.

By Kubuś mógł swobodnie funkcjonować w domu i wśród innych, potrzebna jest systematyczna rehabilitacja, m.in. terapia integracji sensorycznej, zajęcia z psychologiem.

Będziemy wdzięczni, jeśli pomożecie nam zrealizować cel, jakim jest spokojne i radosne dzieciństwo naszego dziecka. Każda złotówka jest dla nas na wagę sztabki złota.

Z góry dziękujemy za wsparcie i pozdrawiamy wszystkich.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Jakub Sabala
Jakub Sabala Dziekuję za wszelką pomoc wraz z synem. I polecam także swój tomik autorski,,Never give up" Ewa Pękala pieniążki przeznaczam na leczenie syn więcej >>
20.05.2019 o 14:18
Wpłaty (1)
10
Anonimowy Helper Sylwia Zakrawacz
17.05.2019 o 08:13

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x