Pierwsze prawdziwe wakacje z rodziną

Dla: Jakub Wiewióra, 9631

5%

Kategoria

Marzenie

Cel

4000 PLN

Zebrano

219 PLN

Wsparło

2 osób

Zakończono

09.12.2018

inicjator

Anna Szostok

założyciel

Jakub Wiewióra

udostępnij

zakończony

Pierwsze prawdziwe wakacje z rodziną

Kuba to wesoły, prawie już ośmioletni chłopiec. Całe jego dzieciństwo jest podyktowane przez walkę z chorobami oraz pobyty w szpitalu. Rodzice każde pieniądze przeznaczają na leczenie, rehabilitację i wizyty lekarskie.

Aż trudno uwierzyć, że ten mały wielki człowiek jeszcze nigdy nie był na prawdziwych wakacjach.

Niestety rodziców nie było stać na rodzinny wyjazd, gdyż pracuje jedynie Tata Kuby, który jest nauczycielem. Kuba kocha morze, marzy, aby móc spędzić choć tydzień lub dwa na beztroskich wakacjach z rodzicami i braciszkiem zanim znów trafi pod nóż kardiochirurgów.

Pomóż mu spełnić to marzenie ❤️

Kuba zmaga się ze złożoną wadą serca. Jest po dwóch operacjach serca, trzech cewnikowaniach, a kolejne operacje jeszcze przed nim. Poza wadą serca Kuba ma padaczkę, śródmiąższową chorobę płuc, rozedmę płuca prawego i niedodmę płuca lewego, które prawie nie funkcjonuje.

Ze względu na wrodzony brak odporności, kłopoty z krzepliwością krwi oraz pooperacyjne porażenie przepony jest obecnie diagnozowany w kierunku wady genetycznej w postaci zespołu di Georga.

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

Zbiórka nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy :)

Wpłaty (2)
199
Anonimowy Helper
02.10.2018 o 06:50
20
Anonimowy Helper
11.09.2018 o 20:20

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x