Rehabilitacja nad morzem

Dla: Edyta Kliszcz, 11158

2%

Kategoria

Leczenie

Cel

3000 PLN

Zebrano

60 PLN

Wsparło

2 osób

Do końca

8 dni

inicjator

Edyta Kliszcz

założyciel

Edyta Kliszcz

udostępnij

Co to są akcje?

Jeśli lubisz aktywne pomaganie, możesz zrobić AKCJĘ na rzecz Podopiecznego/ Podopiecznej Fundacji Avalon. Proponujemy Ci trzy rodzaje AKCJI. Masz więc wiele sposobów na świetną zabawę i pomysłowe działanie, a środki zebrane w ramach AKCJI zasilają kwotę całkowitą CELU.

zrób akcję

Opis

Mam na imię Edyta i mam 36 lat. Jestem młodą osobą, która – jak każdy z Was – ma swoje marzenia. Jednym z nich jest turnus rehabilitacyjny nad morzem, gdzie - korzystając ze świeżego powietrza i wsłuchując się w szum fal - odbyłabym rehabilitację, zregenerowała się i nabrała sił do walki z chorobą.


Stwardnienie rozsiane, z którym mierzę się na co dzień, to przewlekła choroba ośrodkowego układu nerwowego, prowadząca do wieloogniskowego uszkodzenia tkanki nerwowej. SM jest obecnie nieuleczalne, w Europie zarejestrowano jedynie lek spowalniający postęp tej choroby. Główną metodą radzenia sobie ze stwardnieniem rozsianym pozostaje wszechstronne ograniczanie niepełnosprawności.


Tak, SM mnie spowalnia, ale wierzę, że dzięki Tobie mnie nie zatrzyma. Dziękuję za każde wsparcie.

Wesprzyj mnie ─ przekaż dowolną kwotę

10 PLN Wpłata anonimowa 07.05.2019
50 PLN Michał Stawiarski 15.05.2019
komentarze
Edyta Kliszcz

Edyta Kliszcz

14 dni temu

Dziękuję osobie która dołożyła cegiełkę do mojej rehabilitacji. ♥️

W ramach naszego serwisu używamy plików COOKIES. Możesz ustawić cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w Polityce prywatności

x